Dviračių trasose dažniausiai komandos draugams dėl pergalių kovoti padedantis Ignatas Konovalovas šeštadienį pats tapo nugalėtoju. 31-erių metų lietuvis, atstovaujantis Prancūzijos komandai FDJ, puikiu stiliumi laimėjo Prancūzijoje vykstančių 63-ių daugiadienių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (Keturios Diunkerko dienos, UCI HC kategorija) penktą etapą! Tai – pirmoji Ignato pergalė nuo praėjusių metų birželio, kai jis laimėjo Lietuvos čempionato pavienio starto lenktynes.

Lietuvos dviratininkas 184,8 km nuvažiavo per 4 val. 52 min. 26 sek. (vid. greitis – 37,916 km/h) ir artimiausius tris varžovus aplenkė trimis sek. Ignatui, kuris penktadienį ketvirtame etape buvo septintas, už pergalę atiteko 20 pasaulio reitingo taškų. FDJ komandos dviratininkai šį sezoną iškovojo 11 pergalių.

Iki finišo likus 4 km, lyderių grupę sudarė 13 dviratininkų. Tarp jų buvo ir I. Konovalovas. Vėliau grupė ėmė byrėti. Iki finišo likus mažiau nei dviems km, priekyje liko Ignatas ir dar trys dviratininkai. Lietuvis, iki etapo pabaigos likus apie 1,5 km, atakavo ir išsaugojo nedidelį pranašumą iki finišo. Antrąją vietą užėmė belgas Sanderis Armee („Lotto Soudal“), trečiąją – Gedimino Bagdono komandos draugas belgas Oliveris Naesenas („Ag2r La Mondiale“), o ketvirtąją – Prancūzijos dviratininkas Clement'as Venturinis („Cofidis, Solutions Credits“).

G. Bagdonas (+11.43) finišavo 61-as, o dienos pabėgime dalyvavęs Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“, +11.43) – 63-ias.

2015 metų šių lenktynių nugalėtojas I. Konovalovas bendroje įskaitoje iš 22-os vietos šoktelėjo į ketvirtąją. Lyderiu tapo C. Venturinis. Lietuvis nuo jo atsilieka 21 sek. Antrąją vietą užima S. Armee (+2 sek.), o trečiąją – O. Naesenas (+7 sek.).

E. Šiškevičius (+18.25) 58-as, o G. Bagdonas (+43.51) – 113-as.

Iš 150 startavusių dviratininkų klasifikuota 120.

Šešių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.

Šiose varžybose 1998 ir 2000 metais antras buvo dabartinis Lietuvos vyrų dviračių plento rinktinės treneris Artūras Kasputis.