oliveris naesenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oliveris naesenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oliveris naesenas“.

Dviratininkas Ignatas Konovalovas lenktynėse Prancūzijoje – tarp geriausiųjų

Sekmadienį Prancūzijoje pasibaigusių 63-ių daugiadienių dviračių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (Keturios Diunkerko dienos, UCI HC kategorija) galutinėje įskaitoje Ignatas Konovalovas, atstovaujantis Prancūzijos komandai FDJ, užėmė ketvirtąją vietą. Už šį pasiekimą 31-erių metų Lietuvos dviratininkui atiteko 100 pasaulio reitingo taškų.
2017-05-14

Lenktynėse Prancūzijoje – dviratininko Ignato Konovalovo pergalė!

Dviračių trasose dažniausiai komandos draugams dėl pergalių kovoti padedantis Ignatas Konovalovas šeštadienį pats tapo nugalėtoju. 31-erių metų lietuvis, atstovaujantis Prancūzijos komandai FDJ, puikiu stiliumi laimėjo Prancūzijoje vykstančių 63-ių daugiadienių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (Keturios Diunkerko dienos, UCI HC kategorija) penktą etapą! Tai – pirmoji Ignato pergalė nuo praėjusių metų birželio, kai jis laimėjo Lietuvos čempionato pavienio starto lenktynes.