evaldas šiškevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „evaldas šiškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „evaldas šiškevičius“.

Dviratininko karjerą baigęs Šiškevičius – apie įsimintiniausias lenktynes ir naują darbą Prancūzijoje

Po praėjusio sezono dviratininko karjerą baigęs Evaldas Šiškevičius ilgai neatostogavo. 12 metų profesionaliame dviračių sporte praleidęs atletas vasario 1-ąją oficialiai pradėjo eiti Prancūzijos mėgėjų pirmojo diviziono komandos „AVC Aix-en-Provence“ sporto direktoriaus pareigas. Naujose pareigose Evaldas debiutavo per lenktynes „Boucles de l‘Essor“ (117 km) vasario 4 d. Jose aukščiausią vietą iš „AVC Aix-en-Provence“ komandos – 21-ą – užėmė olandas Alexander Konijn.
2023-02-16

Dviratininkas Evaldas Šiškevičius Prancūzijoje rinko pasaulio reitingo taškus

Evaldas Šiškevičius daugiadienėse vyrų plento dviračių lenktynėse Prancūzijoje „Tour Poitou-Charentes en Nouvelle-Aquitaine“ (UCI I kategorija) užėmė 17-ą vietą. Už tai jam atiteko 3 pasaulio reitingo taškai. Nugalėjo šveicaras Stefanas Kuengas (Groupama - FDJ). E. Šiškevčius nuo jo atsiliko 2 min. 7 sek. Paskutiniame, 5-ajame, etape (185,1 km) Evaldas finišavo su pagrindine grupe ir užėmė 29-ą vietą.
2022-08-26

Dviratininkas Evaldas Šiškevičius Europos čempionate liko už dvidešimtuko ribų

Miunchene (Vokietija) vykstančio Europos dviračių plento čempionato vyrų asmeninėse lenktynėse laikui trečiadienį devintas startavęs Lietuvos vicečempionas Evaldas Šiškevičius užėmė 24-ą vietą.  Pirmą kartą Europos čempionu tapo šveicaras Stefan Bisseger. Jis 24 km distanciją įveikė per 27 min. 5,96 sek. (vid. greitis – 53,169 km/h). Sidabro medalį pelnė 2020 ir 2021 metų Europos čempionas kitas šveicaras Stefan Küng (+0,53 sek.
2022-08-17

Dviratininkas Evaldas Šiškevičius – „Tour of Estonia“ nugalėtojas

Vieną didžiausių pergalių karjeroje iškovojo dviratininkas Evaldas Šiškevičius. Trenerio Gedimino Bagdono vadovaujamos Lietuvos rinktinės lyderis laimėjo Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) I kategorijos daugiadienes plento lenktynes „Tour of Estonia“, kurias sudarė prologas ir du etapai. Evaldas tarptautines lenktynes laimėjo po šešerių su puse metų pertraukos.
2022-05-28

Komandos lyderiu Prancūzijoje tapęs Šiškevičius pelnė 5 pasaulio reitingo taškus

Sekmadienį Prancūzijoje vyko 39-osios klasikinės vienadienės vyrų plento dviračių lenktynės – „Tro-Bro Leon“. 207,8 km lenktynes laimėjo prancūzas Hugo Hofstetteris („Team Arkea Samsic“ komanda), finišavęs per 5 val. 7 min. 15 sek. ir atlaikęs šalia finišavusio italo Lucos Mozzato („B&B Hotels – KTM“) spaudimą. Trečias buvo 9 sek. pralaimėjęs britas Connoras Swiftas („Team Arkea Samsic“. „Go Sport – Roubaix Lille Metropole“ komandoje lyderio vaidmens ėmėsi lietuvis Evaldas Šiškevičius.
2022-05-15

Evaldas Šiškevičius dviračių lenktynėse Prancūzijoje pakilo į ketvirtąją vietą

Evaldas Šiškevičius („Go Sport - Roubaix Lille Metropole“) Prancūzijoje vykstančiose 66-osiose daugiadienėse lenktynėse „4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts-de-France“ (UCI Pro kategorija) po II etapo (181,5 km) iš 6-os vietos pakilo į 4-ą. 7-ą kartą šiose varžybose dalyvaujantis E. Šiškevičius vėl dalyvavo dienos pabėgime. Evaldas šį kartą atitrūko nuo grupės kartu su 4 dviratininkais. Bėgliai, išskyrus britą Samuelį Watsoną („Groupama – FDJ“), buvo pavyti iki finišo likus apie 10 km.
2022-05-05

Evaldas Šiškevičius apie atstovaujamos komandos išformavimą: „Po porą ašarų iškrito visiems“

Sekmadienį Prancūzijoje vykusios 115-osios dviračių lenktynės Paryžius – Tūras (UCI Pro kategorija) Evaldui Šiškevičiui liks įsimintinomis. Tai buvo ne tik paskutinės šio sezono lenktynės 32 metų vienam geriausių Lietuvos dviratininkų, bet ir paskutinės jo komandos „Delko“ varžybos istorijoje. Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) antrojo diviziono ekipa iš Prancūzijos dėl finansinių sunkumų sezoną baigė anksčiau ir traukiasi iš dviračių sporto žemėlapio.
2021-10-11

Vienose sunkiausių lenktynių dviratininkas Evaldas Šiškevičius lenktynėse Prancūzijoje užėmė 33-ią vietą

Sekmadienį Prancūzijoje surengtos prestižinės 118-osios vyrų dviračių plento lenktynės „Paris-Roubaix“. 257,7 km lenktynių paskutiniuose metruose dėl pergalės kovojo trys sportininkai, o galiausiai triumfavo italas Sonny Colbrelli („Bahrain-Victorious“ komanda). Jis distanciją įveikė per 6 val. 1 min. 57 sek.
2021-10-04

Dviratininkas Evaldas.Šiškevičius „Baltic Chain Tour“ lenktynėse – penktas

Dviratininkas Evaldas Šiškevičius Estijoje ir Latvijoje surengtose 10-osiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija) iškovojo penktą vietą. Už tai šiose lenktynėse debiutavusiam Lietuvos rinktinės lyderiui atiteko 15 pasaulio reitingo taškų. Nugalėjo 19-metis Naujosios Zelandijos dviratininkas Laurence Pithie („Groupama - FDJ DT“). Jis visuose trijuose etapuose finišavo antras. Už pergalę L. Pithie atiteko 40 pasaulio reitingo taškų ir 1268 eurų premija.
2021-08-23

Šiškevičius: „Mūsų sportas neatleidžia nieko“

Tokijuje ankstų šeštadienio rytą prie starto linijos stojo dviratininkas Evaldas Šiškevičius, kuris dalyvavo vyrų plento dviračių grupinėse lenktynėse.  Mūsiškiui šios lenktynės baigėsi pakankamai anksti – beveik distancijos viduryje. Pasakodamas apie susidariusią situaciją E. Šiškevičius tikino, kad šiandiena nebuvo jo diena. „Karštis man niekada nepatiko. Geriau kai šalta ar lyja. Šiandien prastai jaučiausi, nežinau, kas atsitiko. Vakar buvau užtikrintas savo jėgomis.