Sekmadienį Prancūzijoje vyko 39-osios klasikinės vienadienės vyrų plento dviračių lenktynės – „Tro-Bro Leon“.

207,8 km lenktynes laimėjo prancūzas Hugo Hofstetteris („Team Arkea Samsic“ komanda), finišavęs per 5 val. 7 min. 15 sek. ir atlaikęs šalia finišavusio italo Lucos Mozzato („B&B Hotels – KTM“) spaudimą. Trečias buvo 9 sek. pralaimėjęs britas Connoras Swiftas („Team Arkea Samsic“.

„Go Sport – Roubaix Lille Metropole“ komandoje lyderio vaidmens ėmėsi lietuvis Evaldas Šiškevičius. Jis užėmė 19-ą vietą, atsilikęs 3 min. 6 sek. Lietuviui atiteko 5 UCI pasaulio reitingo taškai.

Italijoje tęsėsi 105-ą kartą rengiamos prestižinės „Giro d‘Italia“ vyrų plento dviračių lenktynės. 9-ajame etape greičiausias buvo australas Jai Hindley („BORA-hansgrohe“), kuris 191 km numynė per 5 val. 34 min. 44 sek. Jis sprinte link finišo aplenkė prancūzą Romainą Bardet („Team DSM“) ir ekvadorietį Richardą Carapazą („INEOS Grenadiers“).

„Groupama-FDJ“ komandos viltis bendroje įskaitoje – vengras Attila Valteris – pralaimėjo 19 min. 47 sek. ir užėmė 48-ą poziciją. Jam padėjęs Ignatas Konovalovas prarado 44 min. 1 sek. ir buvo 140-as.

Bendroje įskaitoje tebepirmauja ispanas Juanas Pedro Lopezas („Trek-Segafredo“), bet jo persekiotojų gretos pasikeitė. Į antrą vietą pakilo portugalas Joao Almeida („UAE Team Emirates“), pralaimintis vos 12 sek. Į trečią poziciją šoktelėjo R.Bardet, turintis 14 sek. deficitą.

I.Konovalovas nukrito į 132-ą vietą (+1:58:30), o A.Valteris pakilo į 43-ią poziciją (+33:38).

„Groupama-FDJ“ sprinteris prancūzas Arnaud Demare, jau laimėjęs du etapus, yra taškų įskaitos lyderis su 147 tšk.