naceras bouhanni

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „naceras bouhanni“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „naceras bouhanni“.

Prancūzijoje dėl pergalės kovojęs dviratininkas Evaldas Šiškevičius finišavo šeštas

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (UCI HC kategorija) trečiajame etape Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) po finišo sprinto užėmė šeštąją vietą. 29 metų lietuvis šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko trečiąjį kartą. Nugalėjo prancūzas Naceras Bouhanni („Cofidis, Solutions Credits“). Jis 171,5 km nuvažiavo per 4 val. 10 min. 38 sek. (vid.
2018-05-11

Ramūnas Navardauskas antrus metus iš eilės laimėjo penkių etapų dviratininkų lenktynes Prancūzijoje

Penktadienį Prancūzijoje pasibaigusių 63-ųjų penkių etapų "Circut Cycliste Sarthe - Pays de La Loire" dviratininkų lenktynių nugalėtojo titulą apgynė "Team Cannondale-Garmin" ekipai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.