Penktadienį Prancūzijoje pasibaigusių 63-ųjų penkių etapų "Circut Cycliste Sarthe - Pays de La Loire" dviratininkų lenktynių nugalėtojo titulą apgynė "Team Cannondale-Garmin" ekipai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.

Prieš paskutinį 178,5 km etapą lietuvis nuo pirmavusio italo Manueles Boaro atsiliko 5 sekundėmis, tačiau penktadienį finišavo kartu su lyderių grupe ir užėmė septintą vietą bei bendroje įskaitoje sugebėjo aplenkti italą, kuris finišo liniją kirto tik 28-as, vos viena sekunde.

Pagrindinė grupė dviratininkų penktadienį 178,5 km įveikė per 4 valandas 11 minučių ir 56 sekundes, o jos priekyje finišavo prancūzas Naceras Bouhanni.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.