Eurolygoje Nando De Colo rekordą sugadino skaudų pralaimėjimą patyręs Vilerbano ASVEL (8/15) klubas. Prancūzijos komanda savo arenoje 64:77 (14:21, 23:18, 11:16, 16:22) neatsilaikė prieš Bolonijos „Virtus“ (11/12).

ASVEL atsilaikė iki ilgosios pertraukos (37:39), tačiau po šios sukrapštė vos 27 taškus ir realiai į pergalę nesikėsino. Šiose rungtynėse legendos statusą įtvirtino pagalbininkų stokojęs N.De Colo, per 28 minutes surinkęs 15 taškų (2/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojęs 2, perėmęs 2 ir praradęs 4 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengęs ir surinkęs 20 naudingumo balų.

N. De Colo šiame mače tapo rezultatyviausiu visų laikų tarptautinių Europos turnyrų žaidėjų. Iki šiol pirmąją vietą laikė legendinis graikas Nikos Galis, su 4 902 karjeros taškais. Tiesa, į N.De Colo sumą įskaičiuoti ir Europos taurėje rinkti skaičiai. Eurolygoje prancūzas (4 097 taškai) yra trečias, atsilikdamas nuo Vassilio Spanoulio (4 455) ir Juano Carloso Navarro (4 152).

„Virtus“ puolimą į savo rankas taip pat paėmė veteranas Marco Belinelli – 26 minutės, 21 taškas (4/6 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 1/1 baudos metimo). Kitais aspektais neišsiskyręs italas surinko 17 naudingumo balų.

ASVEL po dar vienos nesėkmės dalinasi Eurolygoje 15–17 vietas, „Virtus“ jau pavijo vienuoliktąją užimančius Stambulo „Anadolu Efes“ (11/12).

ASVEL: Nando De Colo 15 (6 rez. perd., 4 klaidos), Youssoupha Fallas 11 (5 atk. kam.), Amine Noua 10, Dee Bostas 9 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Charlesas Kahudi 8.

„Virtus“: Marco Belinelli 21 (4/8 tritaškių), Isaia Cordinier (5 atk. kam., 5 rez. perd., 1/5 tritaškių) ir Tornike Shengelia po 10, Danielis Hackettas 7.