REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II birželio 11-ąją prajuokino pasaulio lyderius, o viskas buvo įamžinta vaizdo įraše.

Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II birželio 11-ąją prajuokino pasaulio lyderius, o viskas buvo įamžinta vaizdo įraše.

REKLAMA

Karalienė priėmė didžiojo septyneto (G7) lyderius ir jų partnerius Kornvalio „Eden“ projekte, o kuriozas įvyko, kai visi turėjo nusifotografuoti bendrai nuotraukai.

Sėdėdama pačiame viduryje ir žvelgdama į kamerą karalienė Elžbieta II pasakė: „Ar mes turime atrodyti taip tarsi tuo mėgaujamės?“

Šis pasakymas prajuokino visus lyderius, o JK premjeras Borisas Johnsonas karalienei atsakė: „Taip, tikrai taip. Mes tikrai tuo mėgaujamės nepaisant visų reikalų.“

Šis vaizdelis netrukus paplito socialiniuose tinkluose ir prajuokino ne vieną internautą.

Savo akimis pamatyti kuriozinį įrašą galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

G7 šalių susitarimas: aukoti vakcinų, tirti COVID-19 kilmę, kovoti su klimato kaita

G7 šalys pažadėjo skurdesnėms šalims paaukoti vieną milijardą vakcinų nuo koronaviruso, pranešė viršūnių susitikimą surengusios Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas.

REKLAMA
REKLAMA

„Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad šį savaitgalį lyderiai pažadėjo paaukoti daugiau nei vieną milijardą dozių tiesiogiai ar per finansavimą COVAX programai“, – sakė britų premjeras, turėdamas omeny tarptautinę dalijimosi vakcinomis priemonę.

REKLAMA

Toks pareiškimas padarytas pasibaigus tris dienas Pietvakarių Anglijoje vykusiam G7 viršūnių susitikimui.

Lyderiai taip pat oficialiai sutarė imtis bendrų veiksmų aktyviau kovoti su klimato kaita ir labiau saugoti gamtą bei pažadėjo šiemet drastiškai riboti investicijas į anglių gavybą bei šį dešimtmetį apsaugoti didelius žemės ir vandenynų plotus.

„Įsipareigojame ... perpus sumažinti mūsų bendrą šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo mastą iki 2030, iki 2025 metų didinti ir gerinti finansavimą kovai su klimato kaita bei iki 2030 metų konservuoti ar apsaugoti mažiausiai 30 proc. mūsų žemės ir vandenynų“, – nurodoma pranešime.

Plačiau apie visus nutarimus skaitykite čia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų