Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Leeds Utd“ futbolininkus.

Raphinha 28-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Leeds Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Masonas Mountas 42-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Jorginho antrojo kėlinio pradžioje taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir persvėrė rezultatą „Chelsea“ naudai 2:1.

Joe Gelhardtas 83-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Jorginho 94-ąją minutę antrą kartą sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė „Chelsea“ pergalę 3:2.

Tuo tarpu kitame susitikime Londono „Arsenal“ užtikrintai 3:0 nugalėjo „Southampton“ futbolininkus.

Alexandre‘as Lacazette‘as 21-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Martinas Odegaardas 27-ąją minutę puikiu smūgiu galva nepaliko šansų vartininku ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Gabrielis 62-ąją minutę tiksliu smūgiu galva taip pat pasiuntė kamuolį į vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Tris taškus įsirašė ir antroje vietoje esantis „Liverpool“ klubas, kuris namuose 1:0 įveikė komandos legendos Steveno Gerrardo treniruojamą Birmingemo „Aston Villa“.

Pirmą kartą prieš buvusią ekipą akis į akį susitikęs S. Gerradas prieš mačą buvo pasitiktas plojimais.

Nors svečiai gana neblogai gynėsi viso susitikimo metu, bet šeimininkai vis vien susikūrė gerų progų. Vis dėlto galiausiai mačo rezultatą nulėmė 11 m baudinys.

Jį 67 minutę uždirbo ir pats realizavo Mohammedas Salahas.