„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus.

Raulis Jimenezas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką buvo nubaustas geltona kortele. Netrukus pastarasis varžovams sutrukdė pradėti žaidimą ir už tai teisėjas negailestingai po 30 sekundžių meksikietį nubaudė antra geltona kortele ir pastarasis buvo priverstas palikti aikštę.

Ilkay‘us Gundoganas 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai išmušė varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Raheemas Sterlingas 66-ąją minutę realizavo kontraversiškai teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Baudinys buvo skirtas už Joao Moutinho žaidimą ranka. Nors svečiai apeliavo į tai, kad kad kamuolys galimai labiau atsitrenkė į pažastį, vis dėlto po VAR peržiūros 11 m baudinys į „Wolves“ vartus buvo skirtas.

Mačui tęsiatis šeimininkų saugas Jackas Grealishas 70-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Lygiąsias „Wolves“ dar bandė išplėšti, kai Maxas Kilmanas per pridėtą rungtynių laiką atliko pavojingą smūgį galva, bet kamuolį meistriškai atrėmė Edersonas.

Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė minimalią „Manchester City“ ekipos pergalę.