Kompanijos „Speedo” plaukimo kostiumais „LZR Racer” vilkintys Pekino olimpiados dalyviai iškovojo 94 proc. visų aukso medalių vandens sporto srityje. Kinijoje šiuo kostiumu vilkintys plaukikai taip pat pagerino 23 iš 25 pasaulio plaukimo rekordų.

Plaukimo kostiumų gamintojų lenktynės prasidėjo dar šių metų pavasarį. Dabar, praūžus 2008-ųjų Pekino olimpinėms žaidynėms, paaiškėjo, kas tapo jų nugalėtoju. Kinijos vandens sporto centre „Water Cube“ rungtyniavę sportininkai, vilkintys „Speedo LZR Racer“ plaukimo kostiumus, laimėjo 89 proc. visų plaukimo rungtyse išdalintų medalių.

Pekino olimpinėse žaidynėse „Speedo“ taip pat rėmė komandas ir sportininkus, dalyvaujančius paplūdimio tinklinio, nardymo, vandensvydžio, sinchroninio plaukimo, triatlono ir šiuolaikinės penkiakovės rungtyse.  „Speedo“ prekinis ženklas šiais metais švenčia 80 metų jubiliejų.