Nyderlandų rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos G grupės rungtynėse 6:0 sutriuškino Gibraltaro futbolininkus.

Virgilis van Dijkas 9-ąją minutę standartinės situacijos metu tiksliu smūgiu galva išvedė Nyderlandų rinktinę į priekį 1:0.

Memphis Depay’us 21-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0. Netrukus pastarasis dar kartą nuginklavo vartininką ir šiose rungtynėse rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Denzelis Dumfriesas 48-ąją minutę smūgiu galva dar labiau padidino šeimininkų ekipos pranašumą 4:0.

Arnautas Danjuma ir Donyellas Malenas taip pat pridėjo po savo įvartį šiose rungtynėse ir rezultatas tapo jau net 6:0.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo tarpu Vokietijos rinktinė J grupės išvykos rungtynėse užtikrintai 4:0 nugalėjo Šiaurės Makedonijos futbolininkus ir tapo pirmąja komanda, iškovojusia kelialapį į pasaulio futbolo čempionatą.

Kai Havertzas 50-ąją minutę išvedė Vokietijos rinktinę į priekį 1:0.

Timo Werneris 70-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0. Pastarasis vos po trijų minučių vėl pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas jau tapo 3:0.

Jamalis Musiala rungtynių pabaigoje taip pat tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, o Vokietijos rinktinė iškovojo užtikrintą pergalę 4:0.