Serbai po Xheradano Shaqiri interviu pareikalavo imtis sankcijų: „Jis reklamuoja teroristinę organizaciją“

Šeštadienį pasaulio futbolo čempionato atrankos Europos zonos C grupėje, kurioje žaidžia ir lietuviai, Šveicarijos rinktinė 2:0 namuose nugalėjo Šiaurės Airijos futbolininkus.

Po pergalingų rungtynių su žurnalistais bendravo Šveicarijos rinktinės kapitonas Xherdanas Shaqiri. Jam bekalbant, prie futbolininko priėjo neaiškus vyriškis ir užmovė jam striukę su Kosovo išsilaisvinimo armijos simboliais. X.Shaqiri tada tik nusišypsojo ir greitai nusiėmė striukę, bet šis epizodas daug kam užkliuvo.

„Toks elgesys negali būti pateisinamas – pašaliniai žmonės neturi teisės įsiveržti į stadioną ir pertraukinėti žaidėjo interviu dėl politinės propagandos. Xherdanas Shaqiri pasielgė kaip tikras profesionalas. Jis į viską reagavo ramiai. Asmuo, kuris priėjo prie Xherdano, buvo apklaustas policijos. Jam uždrausta ateityje patekti į Ženevos stadioną“, – teigė Šveicarijos futbolo asociacijos atstovai.

Daug piktesni buvo Serbijos futbolo federacijos nariai. Jiems pasirodė, kad X.Shaqiri buvo susitaręs su prie jo priėjusiu žmogumi, mat pats futbolininkas yra kosoviečių kilmės.

„Ruošiame laišką FIFA. Reikalaujame greitos reakcijos ir griežčiausios bausmės Shaqiri už tai, kad jis reklamuoja teroristinę organizaciją. Serbijos futbolo federacija padarys viską, kad su šia propaganda susiję asmenys, būtų pašalinti iš futbolo“, – aiškino Serbijos futbolo federacijos generalinis sekretorius Jovanas Šurbatovičius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų