0

Penktadienį futbolo mėgėjų dėmesį kaustė 2014 metų pasaulio čempionato atrankos varžybos.

Pergalę minimaliu rezultatu 1:0 iškovojo Rusijos rinktinė, kuri namuose įveikė Portugalijos rinktinę. Vienintelį įvartį, nuo rungtynių pradžios prabėgus vos 6 minutėms, pelnė Aleksandras Keržakovas.

Iškovoję trečią pergalę iš tiek pat galimų, rusai savo sąskaitoje turi 9 taškus ir F atrankos grupėje užtikrintai pirmauja. Antroje vietoje Portugalija (6 tšk.).

Armėnijoje vykusioje dvikovoje ne be vargo pergalę iškovojo Italijos rinktinės futbolininkai.

Italija pirmavo po 11 minutę Andrea Pirlo realizuoto 11 metrų baudinio, tačiau 27 minutę aikštės šeimininkai atstatė „status-quo“.

Vis dėlto, antrajame kėlinyje svečiai įrodė savo pranašumą, o įvarčius įmušė Daniele De Rossi (64') bei Pablo Osvaldo (82').

Pasaulio čempionato atranka, B grupė

Armėnija 1 - 3 Italija

11' [0-1] A.Pirlo (iš 11m. baudinio)

27' [1-1] H.Mkhtiryan

64' [1-2] D.De Rossi

82' [1-3] P.Osvaldo

Solidžią pergalę iškovojo Ispanijos rinktinė, kuri 0:4 išvykoje palaužė Baltarusijos rinktinės pasipriešinimą.

Ispanai dviejų įvarčių persvarą įgijo vos per 20 minučių, kuomet 12-ą ir 12-ą minutėmis kamuolį į vartus pasiuntė Jordi Alba bei Pedro Rodriguezas.

Įpusėjus antrajam kėliniui, „Barcelona“ žaidėjas P.Rodriguezas įmušė dar du įvarčius, taip užbaigdamas vadinamąjį „hat-tricką“, ir įtvirtino savo komandos pergalę.

I grupė

Baltarusija 0 - 4 Ispanija

2' [0 - 1] J. Alba

20' [0 - 2] P. Rodrigue

z69' [0 - 3] P. Rodriguez

72' [0 - 4] P. Rodriguez

Kiti rezultatai:

B grupė

Čekija 3 - 1 Malta

34' [1 - 0] T.G. Selassie

38' [1 - 1] R. Briffa

52' [2 - 1] T. Pekhart

68' [3 - 1] J. Rezek

90' M. Mifsud (neįmušė 11m. baudinio)

Bulgarija 1 - 1 Danija

7' [1 - 0] D. Rangelov

26' I. Bandalovski raudona kortelė (Bulgarija)

40' [1 - 1] N. Bendtner

C grupė

Farerų salos 1 - 2 Švedija

57' [1 - 0] R. Baldvinsson

65' [1 - 1] A. Kacaniklic

75' [1 - 2] Z. Ibrahimovič

Kazachstanas 0 - 0 Austrija

D grupė

Turkija 0 - 1 Rumunija

45' [0 - 1] G. Grozav

E grupė

Albanija 1 - 2 Islandija

9' [0 - 1] B. Bjarnason

29' [1 - 1] E. Cani

81' [1 - 2] G. Sigurdsson

G grupė

Slovakia 2 - 1 Latvia

5' [1 - 0] M. Hamšik (iš 11m. baudinio)

9' [2 - 0] M. Sapara

84' [2 - 1] M. Verpakovskis (iš 11m. baudinio)

H grupė:

Moldova 0 - 0 Ukraina

F grupė

Rusija 1 - 0 Portugalija

• 6' [1 - 0] A. Kerzhakovas

Suomija 1 - 1 Gruzija

• 56' [0 - 1] G. Kashia

• 58' A.J. Eremenko raudona kortelė (Suomija)

• 63' [1 - 1] K. Hämäläinen