Gairės

italija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „italija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „italija“.

Didžiulė smegduobė Neapolyje prarijo du automobilius su vairuotojais

Italijos mieste Neapolyje atsivėrusi smegduobė prarijo du automobilius su jame buvusiais vairuotojais. Įvykio metu vienas iš automobilių stovėjo, o kitas važiavo. Vietos žiniasklaidos teigimu, po incidento iš smegduobės vairuotojams padėjo išlipti du kariuomenės pareigūnai. Abu vairuotojai patyrė tik nesunkius sužalojimus.
2024-02-22

Pensininkų-plėšikų gauja sutramdyta: Italijoje siautė 60-75 metų banditai

Romoje (Italija) buvo sulaikyta šešių pensininkų, kurių amžius siekia 60-70 metų, gauja. Garbaus amžiaus vyrai apkaltinti ginkluotų apiplėšimų vykdymu ir pašto skyrių grobstymu. Daugelis jų įvykdytų apiplėšimų pateko į vaizdo kamerų įrašus.
55 2024-02-21

Italijos gynybos ministras paguldytas į ligoninę

Italijos gynybos ministras Guido Crosetto paguldytas į ligoninę. Tai antradienį pranešė portalas „rbc.ua“, remdamasis Italijos naujienų agentūra ANSA. Pasak Italijos gynybos ministerijos atstovų, dėl nuolatinio skausmo krūtinės srityje G. Crosetto (vienas ir pėsčiomis) prisistatė į San Karlo di Nansi ligoninės priimamąjį. Jis buvo nedelsiant apžiūrėtas, o po to jam buvo atlikta koronarinė angiografija.
2024-02-13

Italijos ūkininkai surengė simbolinį protestą prie Koliziejaus

Penktadienį Italijos ūkininkai po kelias savaites visoje šalyje trukusių demonstracijų perkėlė protestą į Romą – keturi traktoriai, tarp jų vienas žalias, vienas baltas ir vienas raudonas, Italijos nacionalinės vėliavos spalvų, atvažiavo prie Koliziejaus. Daugiau nei 300 traktorių kelias dienas stovėjo šiauriniame sostinės pakraštyje ir laukė leidimo patekti į miestą. Ūkininkai nori oficialaus susitikimo su kraštutinių dešiniųjų ministrės pirmininkės Giorgios Meloni vyriausybe.
2024-02-09

Italijos parlamentas atvėrė kelią tolesnei paramai Ukrainai

Italijos Deputatų Rūmai, kaip jau prieš tai Senatas, didele balsų dauguma pritarė tolesnei karinei paramai Ukrainai. Per balsavimą Deputatų Rūmuose ketvirtadienį 218 parlamentarų parėmė dekretą, kuris premjerės Giorgijos Meloni dešiniajai vyriausybei iš esmės leidžia perduoti Kyjivui daugiau karinių prekių ir įrangos karui su Rusija. 41 balsavo prieš. Italija išlieka viena patikimiausių Ukrainos rėmėjų.
2024-02-08

Vaizdai iš Venecijos karnavalo: spalvingos gondolos, balionai ir kaukėti žmonės

Spalvingos gondolos su įvairiais personažais, balionai ir kaukėti žmonės pradėjo tradicinį Venecijos karnavalą. Šiemet jis – ypatingas, nes kitais metais vienadieniams turistams italai ruošia naują mokestį – taip siekia, kad šie Venecijoje pabūtų ilgiau. Spalvoti balionai kyla virš Venecijos didžiojo kanalo – prasidėjo tradicinis Venecijos karnavalas. Kanalu plaukia gondolos su spalvingai apsirengusiomis įgulomis.
Aktualijos 2024-02-02

Deimantus atgavusi Indrė Burlinskaitė atsipalaidavo Italijoje: įsiamžino gundančioje fotosesijoje

Italijoje viešinti Indrė Burlinskaitė neleidžia laiko veltui. Šįkart nuomonės formuotoja įsiamžino išskirtinėje fotosesijoje istorija alsuojančiose Romos gatvėse. Indrė Burlinskaitė neabejotinai gavo daug italų dėmesio, kai išėjo fotografuotis į Romos gatves. Moteris pasipuošė itin dailiai – dėvėjo seksualią juodą trumpą suknelę, išryškinančią kūno formas. Įvaizdį ji papildė žėrinčiais aksesuarais, o, kad nesušaltų puošėsi šviesiais kailinukais.
52 2024-01-31

Italija teigia, kad „ChatGPT“ pažeidė privatumo taisykles

Italijos valdžios institucijos apkaltino dirbtinio intelekto (DI) platformą „ChatGPT“ sukūrusią JAV įmonę „OpenAI“ pažeidus Europos Sąjungos (ES) duomenų apsaugos įstatymą ir davė jai 30 dienų pateikti atsaką. Italijos duomenų apsaugos priežiūros tarnyba „informavo „OpenAI“ apie duomenų apsaugos įstatymo pažeidimus“, sakoma pirmadienį išplatintame šios institucijos pranešime.
2024-01-30

Darjušas Lavrinovičius su žmona Edita dalijosi prisiminimais iš gyvenimo Italijoje: akcentavo vieną dalyką

Vieno garsiausių Trakų restorano virtuvės meistrai, dažnai kviečiantis į išskirtines temines vakarienes, šįsyk savo dėmesį sutelkė bei išmonę pademonstravo ruošdami Toskanos regionui būdingus patiekalus. Tarp besimėgaujančių šios pasaulyje garsios Italijos vietovės virtuvės šedevrais buvo galima pastebėti ne vieną žinomą žmogų. Negailėjo komplimentų „Toskana yra viena iš Italijos žemių, kurią norisi lankyti dėl jos grožio, kultūros ir gastronomijos.
2024-01-30

Neįtikėtina: pirmus 2 setus rusui pralaimėjęs italas – naujasis „Australian Open“ čempionas

 Sekmadienį Melburne (Australija) finišavo prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“ teniso turnyras. Jį tradiciškai vainikavo vyrų vienetų varžybų finalas, kuriame kylanti Italijos žvaigždė 22-ejų Jannikas Sinneris (ATP-4) po 3 valandų 45 minučių kovos 3:6, 3:6, 6:4, 6:4, 6:3 patiesė Daniilą Medvedevą.
2024-01-28
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų