55
Rio 2016: Lietuva - Nigerija (nuotr. SCANPIX)

Po lygios dviejų kėlinių kovos Jonas Mačiulis po pertraukos ėmėsi iniciatyvos ir tapo Lietuvos rinktinės spurto iniciatoriumi. Puolėjas ne tik drebino varžovų krepšį kraudamas kamuolį iš viršaus per du Nigerijos krepšininkus, bet ir varė į neviltį taikliais tolimais metimais. Vieną jų pataikė baigiantis trečiojo kėlinio laikui.

55

Antradienį Lietuvos krepšinio rinktinė iškovojo antrą pergalę Rio de Žaneiro olimpiados B grupės turnyre. Jono Kazlausko auklėtiniai 89:80 (13:16, 23:25, 29:13, 24:26) įveikė Nigerijos nacionalinę ekipą. J. Mačiulis kartu su Mantu Kalniečiu buvo rezultatyviausias – abu pelnė po 21 tašką.