Ketvirtadienį pirmosiose XIII-ojo NKL turo rungtynėse susitiko Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ ir Kauno „Žalgiris-2“. Pirmą kėlinį komandos sužaidė lygiosiomis (19:19), tačiau antrajame uostamiesčio krepšininkai atsiliko 29 taškais ir pergalę atidavė žaliai–baltiems. Pasibaigus rungtynių laikui švieslentė rodė „Žalgirio“ dublerių pranašumą 74:93.

Klaipėdos ir Kauno ekipų susitikime rezultatas buvo lygus tik pirmajame kėlinyje. Esminis lūžis, nulėmęs rungtynių baigtį, įvyko antrajame kėlinyje. „Žalgiris-2“ spurtavo 16:0, įgydamas 20 taškų pranašumą, o Klaipėdos komanda per 10 minučių įmetė vos 8 taškus.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje svečiai iš Kauno pasiekė didžiausią – 36 taškų - pranašumą. Trečiojo kėlinio antroje pusėje klaipėdiečiai atgavo jėgas, nežymiai laimėjo abu paskutinius kėlinius (23:19; 24:18), tačiau iki pergalės buvo toli.

„Žalgirio-2“ gretose nesulaikomas buvo prieš savo buvusią komandą žaidęs Artūras Gudaitis. Aukštaūgis pelnė 21 tašką ir atkovojo 11 kamuolių. 14 taškų pridėjo Justas Tamulis, 12 – Vaidas Karinauskas, 11 – Lukas Lekavičius, 10 – Paulius Sorokas.

Klaipėdos komandoje rezultatyviausias buvo Donatas Norkus, pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius. 14 taškų pridėjo Viktoras Chodosovkis, 12 – Dainius Žvinklys, 10 – Haroldas Venskus.

Kitos XIII-ojo turo rungtynės bus žaidžiamos penktadienį (11. 23).