2014-2015 metų Nacionalinės krepšinio lygos sezonas prasidėjo naujokų „Rasų“ ir vicečempionų „Trakų“ dvikova. Įtemptose rungtynėse po atkaklios kovos Raseiniuose vykusiose rungtynėse pirmąją pergalę įsirašė Andriaus Šležo auklėtiniai. Trečiajame kėlinyje prisiviję šeimininkus, ketvirtajame ketvirtyje „Trakai“ nutolo ir šventė pergalę rezultatu 77:70.

Pirmojo kėlinio pradžioje į priekį išsiveržė „Trakai“. Po Luko Brazdauskio dvitaškio svečiai pirmavo 6 taškų skirtumu (10:16), bet paskutinėmis minutėmis Justas Petkevičius ir Valdemaras Savostjanovas atsilikimą aptirpdė (14:18).

Antrajame kėlinyje po puolime atkovoto kamuolio Karolis Guščikas pelnė du taškus su pražanga, tritaškį su pražanga pridėjo Giedrius Kurtinaitis ir raseiniškiai rungtynių eigą perlaužė sau palankia kryptimi. 8 iš eilės V. Savostjanovo taškai kėlinio pabaigoje nutolino šeimininkus nuo „Trakų“ didžiausiu atstumu. Į didžiąją pertrauką Alberto Vilimo auklėtiniai žengė turėdami 6 taškų pranašumą (38:32).

Trečiajame ketvirtyje abejose aikštės pusėse pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai. Chaosu geriau pasinaudojo svečiai. Iki ketvirčio pabaigos likus 3 sekundėms Tomas Lekūnas išlygino rezultatą – 51:51.

Perėmę iniciatyvą trakiškiai lemiamame ketvirtyje tempo nemažino. Įpusėjus ketvirčiui Dovis Bičkauskis ir Mindaugas Reminas smeigė po tritaškį ir nutolo nuo „Rasų“ 62:69. Panašus skirtumas išsilaikė iki rungtynių pabaigos. Baudos metimais sunkią „Trakų“ pergalę paskutinėmis sekundėmis įtvirtino D. Bičkauskis – 70:77.

Pirmose sezono rungtynėse „Trakai“ dominavo savo baudos akštelėje. Andriaus Šležo auklėtiniai atkovojo 58 kamuolius, „Rasai“ – tik 31. Svečiai taikliau atakavo iš dviejų taškų zonos (53 proc. prieš 34 proc.). Tiesa, praėjusių metų NKL vicečempionai padarė 25 klaidas, kai „Rasai“ suklydo 14 kartų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo 17 taškų pelnęs T. Lekūnas (11 atk. kam.). 13 taškų įmetė Dovis Bičkauskis, 11 - Tautvydas Pipiras (10 atk. kam.), 10 – Domantas Pipiras.

„Rasų“ ekipoje išsiskyrė Valdemaras Savostjanovas ir Giedrius Kurtinaitis, pelnę atitinkamai 25 ir 20 taškų. 9 taškus į „Trakų“ krepšį įmetė K. Guščikas, 8 – Gedimino Butkaus sąskaitoje.