Fatališkai ketvirtą kėlinį sužaidęs Madrido „Real“ (18/10) klubas galiausiai liko be pergalės Eurolygos reguliaraus sezono paskutinėse rungtynėse. Pablo Laso auklėtiniai namuose 88:97 (24:17, 28:17, 23:25, 13:38) nusileido Miuncheno „Bayern“ (14/14) komandai.

Madrido ekipai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės, o bavarai nutraukė dviejų pralaimėtų mačų atkarpą turnyre. Nuo pat pirmųjų minučių situaciją aikštėje kontroliavę aikštės šeimininkai vis didino atstumą ir antrajame ketvirtyje džiaugėsi įspūdinga 19 taškų persvara (49:30).

Rekordinis atstumas buvo pasiektas po didžiosios pertraukos, trečiajame kėlinyje, kai ekipas skyrė 20 taškų (61:41).

Nepaisant tokio didžiulio deficito, svečiai nenuleido rankų ir ketvirtajame kėlinyje užkūrė tikrą pirtį varžovams. Bavarai sparčiai artėjo ir galiausiai ne tik prisivijo oponentus, tačiau ir persvėrė rezultatą bei nurūko patys į priekį (86:95).

Ketvirtajame kėlinyje bejėgiškai atrodė aikštės šeimininkai nesugebėjo atlaikyti Vokietijos klubo atakų ir turėjo pripažinti jų pranašumą – 88:97.

Ši pergalė „Real“ neleido užimti antrosios vietos reguliariame sezone. Ispanai liko ketvirti. Tuo tarpu antri liko „Olympiakos“, treti – „AX Armani“.

Na, o „Bayern“ jau anksčiau žinojo, kad bus aštunti ir ketvirtfinalyje kovos su Šaro „Barcelona“.

„Real“: Guerschonas Yabusele, Sergio Llullas (5 rez. perd.), Gabrielis Deckas (5 atk. kam.) ir Fabienas Causeur po 12.

„Bayern“: Ognjenas Jaramazas 19 , DeShaunas Thomasas 16, Žanas Markas Šiško 13, Othello Hunteris (6 atk. kam.), Andreasas Obstas 9.