REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Birželio 22d. 10 val. Vilniaus Mokytojų namuose vyks pilotinio projekto KLIK (kūrybiškumas, lyderystė, įkvėpimas ir kultūra) baigiamasis renginys – Refleksijos diena. Į refleksijos dieną susirinkę projekto dalyviai - 11 mokyklų mokytojai bei 5-6 klasių mokiniai, kūriantys praktikai – dizaineriai, IT verslininkai, meno kuratoriai, kitų sričių vadybininkai- dalinsis istorijomis, pasakojimais, įspūdžiais, kas vyko mokyklose ir už jos ribų, užsimezgus kūrybinei partnerystei tarp mokyklų ir kūriančių praktikų.

REKLAMA
REKLAMA

Projekto metu dalyvaujančios mokyklos bendradarbiavo su kuriančiais praktikais tam, kad atvertų ir išlaisvintų mokinių kūrybingumo ir verslumo potencialą bei paskatintų moksleivius patiems rasti sprendimą tikroms mokyklos ar vietos bendruomenės problemoms spręsti. Balandį ir gegužę kuriantys praktikai kartu su 5-6 klasių mokiniais ir jų mokytojais įgyvendino įvairius originalius, moksleivių poreikius atitinkančius projektus. Kuriantys praktikai pasitelkė verslininkystės ir darbo kūrybiniame sektoriuje patirtį, kaip įveikti kylančius iššūkius ir rasti kūrybingus sprendimus. Projektu buvo siekiama atskleisti, kaip kūrybiška veikla ir verslumo gebėjimai gali įkvėpti ir paskatinti pokyčius mokyklose.

REKLAMA

Refleksijos dieną moderuos scenos menų kūrėja Samantha Holdsworth ir publicistas bei prodiuseris Gregas Klerkxas, organizacijos “Nimble Fish" įkūrėjai, dirbę daugiau nei 100-te mokyklų, su įvairaus amžiaus ir skirtingų poreikių mokiniais ir jų mokytojais. Savo vizija ir įžvalgomis apie kūrybinę mokyklą bei kūrybiškumo vertinimo galimybėmis dalinsis Paul Collardas, Jungtinėje Karalystėje veikiančios organizacijos CCE (angl. Creativity, Culture and Education), kuri sėkmingai įgyvendino kūrybinių partnerysčių projektą, vadovas.

REKLAMA
REKLAMA

Projekte dalyvavo 11 Lietuvos mokyklų, kurios atitiko šiuos kriterijus: atvirumas plėtojant veiklą bei naujiems požiūriams; mokyklos vadovybės palaikymas; motyvacija bendradarbiauti su jaunu, kūrybiniame sektoriuje veikiančiu, verslininku; siūlomos idėjos; informacijos apie projektą sklaida; pasirengimas dalytis patirtimi su kitais pedagogais ir pasiryžimas įgyvendinti projektą iki galo.

Dalyvaujančiose mokyklose savanoriškais pagrindais dirbo 11 kuriančių praktikų,

Projektą organizuoja Britų Taryba ir Jungtinėje Karalystėje veikianti organizacija CCE (angl. Creativity, Culture and Education). Projekto partneriai - LR švietimo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų