„Manchester United“ iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje ir pakilo iš gilios duobės, kurioje galėjo atsirasti, tuo tarpu Londono „Arsenal“ toliau buksuoja – iššvaistė dviejų įvarčių persvarą.

Ole Gunnaro Solskjaero treniruojami „Manchester United“ rezultatu 3 – 1 nugalėjo šiame sezone jau porą staigmenų pateikusius „Norwich City“.

„Raudonieji velniai“ į priekį išsiveržė 21-ą minutę, kuomet erdvės šalia baudos aikštelės gavęs Scottas McTominay‘us nepabūgo atstumo ir gražiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų kampą.

30-ą minutę rezultatas padvigubėjo, kadangi prie vienuolikos metrų žymos stojęs Marcusas Rashfordas realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje baudinį stojo atlikti ir po traumos sugrįžęs Anthony Martialis, tačiau jo nesugebėjo realizuoti.

Prancūzas galiausiai vis tiek pasižymėjo, kai 73-ią minutę sulaukė perdavimo ir šaltakraujišku smūgiu nuginklavo vartininką.

„Kanarėlės“ nepaliko aikštės tuščiomis ir rungtynių pabaigoje sušvelnino atsilikimą. 89-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Onelis Hernandezas – 3 – 1.

Tuo tarpu Londono „Arsenal“ ir toliau susiduria su problemomis bei barsto taškus. Unai Emery auklėtiniai sugebėjo išbarstyti dviejų įvarčių persvarą prieš „Crystal Palace“ ir sužaidė lygiu rezultatu 2 – 2.

„Kanonieriai“ greitai įgijo tvirtą persvarą, kurią jiems sukrovė gynėjai. 7-ą minutę įvarčiu pasižymėjo Sokratis, o po poros akimirkų – ir Davidas Luizas.

Visgi „Crystal Palace“ sugebėjo atsitiesti ir galiausiai išlyginti rezultatą. 32-ą minutę vienuolikos metrų baudinį sėkmingai atliko Luka Milivojevičius, o 52-ą minutę kamuolį į vartus nukreipė Jordanas Ayew – 2 – 2.