„Manchester City“ šeštadienį iškovojo iš pirmo žvilgsnio lengvą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje, kur nugalėjo „Aston Villa“ rezultatu 3 – 0, tačiau dėl tokio savo auklėtinių pasirodymo nė iš tolo nebuvo patenkintas treneris Pepas Guardiola.

Ispanas po rungtynių prakalbo ne tik apie lenktynes su „Liverpool“, bet kartu ir pabrėžė prastą savo komandos žaidimą ir netgi užsiminė apie galimą kovą dėl išlikimo „Premier“ lygoje.

„Manchester City“ visus tris savo įvarčius prieš „Aston Villa“ pelnė antrajame kėlinyje, o galutinį rezultatą apkartino Fernandinho gauta raudona kortelė.

„Prieš šešias dienas atsilikome nuo „Liverpool“ aštuoniais taškais, dabar atsilikimas sumažėjo iki trijų. Bet dabar aš nesirūpinu dėl vietos turnyro lentelėje. Aš rūpinuosi dėl to, kaip mes žaidžiame.

Jeigu žaisime taip, kaip žaidėme antrajame kėlinyje, tuomet sezono pabaigoje galėsime kovoti dėl titulo, esu tuo įsitikinęs.

Tačiau jeigu mes žaisime taip, kaip pirmame kėlinyje, mes būsime iškritimo zonoje ir toli nuo lygos lyderių. Toks mano požiūris. Ne tik šiame sezone, bet ir visuomet.

Pirmame kėlinyje mes tikrai nežaidėme taip, kaip turėtume. Antrajame mes buvome geresni, mums labai padėjo ankstyvas įvartis, po jo žaidėme taip, kaip esame įpratę. Tačiau taip turime žaisti visas 90 minučių, o ne 45-ias“, - teigia P.Guardiola.