Didžiąją rungtynių Anglijos „Premier“ lygoje dalį gynybai skyrę Londono „Tottenham“ neatsilaikė prieš neįtikėtinai didelį „Liverpool“ spaudimą ir pralaimėjo rezultatu 1 – 2.

Įdomu tai, kad „Tottenham“ pelnė žaibišką įvartį jau pirmą susitikimo minutę, kuomet greitos atakos metu Sonas Heung-Minas pataikė į virpstą, o pirmasis prie kamuolio suskubęs Harry Kane‘as nukreipė jį į vartus – 1 – 0.

Nuo tos akimirkos Mauricio Pochettino auklėtiniai retai turėjo kamuolį ir net gavę progą atakuoti greitai pasiduodavo aukštam „Liverpool“ spaudimui.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai kūrė vieną progą po kitos ir tai galiausiai pasiteisino. 52-ą minutę kapitonas Jordanas Hendersonas liko laisvas baudos aikštelėje ir gražiu smūgiu vienu lietimu nuginklavo vartininką – 1 – 1.

75-ą minutę „Liverpool“ jau buvo priekyje. Sadio Mane išprovokavo varžovų pražangą baudos aikštelėje, o prie vienuolikos metrų žymos stojęs Mohamedas Salah užtikrintai realizavo baudinį – 2 – 1.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Tottenham“ šiek tiek atkuto ir dar bandė lyginti rezultatą, visgi jų pastangos buvo bevaisės – „Liverpool“ galiausiai įsirašė jau devintą pergalę šiame sezone.