Bergamo „Atalanta“ pademonstravo įspūdingą formą Italijos „Serie A“ pirmenybėse ir savo varžovams atseikėjo net septynis įvarčius, tuo tarpu „Napoli“ futbolininkai nepasinaudojo galimybe prisivyti čempionato lyderius.

Bergamo „Atalanta“ futbolininkai sutraiškė „Udinese“ ekipą, kurią įveikė milžinišku skirtumu 7 – 1 ir įsirašė šeštą pergalę šiame sezone.

Savo komandą į priekį vedė „hetriku“ pasižymėjęs Luisas Murielis, dar du įvarčius pridėjo ir Josipas Ilčičius. Po įvartį „Atalantos“ gretose pelnė ir Mario Pašaličius ir Amadas Traore.

Vieninteliu paguodos įvarčiu „Udinese“ gretose pasižymėjo Stefanas Okasa, o nuo 32-os minutės ši ekipa rungtyniavo mažumoje.

Po šios pergalės „Atalanta“ šoktelėjo iškart į trečią poziciją ir prisivijo antroje vietoje esančius Milano „Inter“, nuo kurių atsilieka tik dviem taškais.

Nesėkmingas sekmadienio vakaras buvo Carlo Ancelotti treniruojamiems „Napoli“, kurie sužaidė lygiosiomis rezultatu 1 – 1 su priešpaskutinę vietą čempionate užimančiais „Spal“.

„Napoli“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau devintą minutę pirmavo, kuomet kamuolį taikliu smūgiu į vartus pasiuntė Arkadiušas Milikas.

Tačiau ilgai džiaugtis persvara jiems neteko. Jau 16-ą minutę Jasminas Kurtičius po komandos draugo liko vienas prieš vartininką ir geru smūgiu jį nuginklavo – 1 – 1.