Vienuoliktąją pergalę Lietuvos krepšinio pirmenybėse (LKL) pasiekė be kluptelėjimų žengiantis Kauno „Žalgirio“ klubas, svečiuose nesunkiai nugalėjęs Palangos „Naglį Adakrį“ - 100:61 (27:14, 17:17, 29:17, 27:13).

Šiose rungtynėse po ilgos pertraukos į „Žalgirio“ rikiuotę grįžo labiausiai patyręs komandos žaidėjas Marcusas Brownas. Rimanto Grigo auklėtiniai tvirtai žengia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, o septintąjį pralaimėjimą vienuoliktose čempionato rungtynėse patyrę palangiškiai rikiuojasi devinti.

Rezultatyvioje rungtynių pradžioje palangiškiai tituluotiems varžovams nenusileido nė per nago juodymą ir pirmavo 8:7. Įdomu, kad toks rezultatas švieslentėje degė sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes. Tiesa, tokį tempą šeimininkai atlaikė neilgai - 10:16. Baigiantis kėliniui „Žalgiris“ įgijo dviženklį pranašumą - 23:12. Po pirmojo ketvirčio žalgiriečiai pirmavo trylikos taškų skirtumu - 27:14.

R.Grigo auklėtiniai nemažino apsukų ir didino pranašumą - 32:14. „Naglio Adakrio“ trenerių paprašyta minutės pertraukėlė gerokai pristabdė įsibėgėjusius svečius. Jų atakos buvo nerezultatyvios, metimai skriejo pro šalį, tačiau skirtumas pernelyg nesumažėjo - 34:18. Lietuvos vicečempionų puolimas ir toliau neblizgėjo, o „Naglis Adakris“ ėmė tuo naudotis. L.Mikalausko vedami Palangos krepšininkai prieš pertrauką sumažino atsilikimą iki trylikos - 31:44.

Po pertraukos „Žalgiris“ norėjo nieko nelaukiant išspręsti visus klausimus (48:31), bet „Naglio Adakrio“ ekipa dar nebuvo pasiruošusi galutinai nuleisti ginklų (35:48). Vis dėlto palangiškių viltys nesutapo su realybe. „Žalgiris“ vėl nutolo ir įspraudė priešininkus į kampą - 64:42. Prieš lemiamą mačo dalį žalgiriečių pranašumas nebekėlė abejonių - 73:48.

Ketvirtajame kėlinyje komandoms liko sutvarkyti formalumus. Kauniečiai iš Palangos išsivežė nesunkią pergalę - 100:61.

„Žalgiris“: T.Klimavičius (5/5 dvit., 11 atk. kam.) ir M.Pocius (5/6 dvit.) po 16, O.Samhanas (13 atk. kam.) ir M.Kalnietis (5/6 dvit.) po 14, P.Jankūnas 13 (7 atk. kam.), M.Brownas 7, T.Delininkaitis ir M.Kuzminskas po 5, T.Watsonas 4, D.Collinsas (4 per. kam.) ir A.Milaknis po 3 (A.Čapinas).

„Naglis Adakris“: L.Mikalauskas 25 (9/11 dvit.), M.Reminas 8, R.Danys 7 (7 atk. kam.), C.Lowe'as ir V.Dilys (6 atk. kam) po 6.