REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kai kurių TV pramoginių laidų vedėjai šią vasarą dirba Palangoje. Keletui savaičių į kurortą buvo išdūmę ir LNK laidos "Myli nemyli" vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Livija Gradauskienė, maloniai sutikusi papasakoti apie patirtus sunkumus ir džiaugsmus.

REKLAMA
REKLAMA

Kodėl nusprendėte šią vasarą persikraustyti į Palangą?

Visi žino, jog Palanga - vasaros pramogų sostinė. Čia susirenka daugybė žmonių, tvyro romantiškos nuotaikos. Norėjome padaryti linksmą laidą, kupiną nuotykių, pramogų. Manau, jog mums pavyko, nes įspūdžių netrūko.

REKLAMA

Dvi filmavimo savaitės jums buvo atostogos ar įtemptas darbas?

Manau, jog tai buvo darbas atostogaujant. Dirbti tekdavo beveik ištisą parą - visąlaik bendravome su laidos dalyviais. Pramogavome kaip reikiant, todėl šiek tiek pavargome.

Kuo skyrėsi filmavimas Palangoje nuo filmavimo studijoje?

Daug kuo. Aišku, Palangoje įdomiau - dalyviai bendrauja visą parą, todėl turi galimybę vienas kitą pažinti geriau.Studijoje viskas vyksta pagal tam tikras taisykles. Palangoje buvo daugiau laisvės, improvizacijos - dalyviai atsipalaidavo, šėlo.

REKLAMA
REKLAMA

Ar iškilo problemų filmuojant laidą?

Problemų nebuvo. Visur mus sutikdavo draugiškai ir šiltai. Vienintelis nesusipratimas įvyko viešbutyje, kai mūsų kaimynai, atostogaujanti rusų šeima, pasiskundė, jog keliame per didelį triukšmą. Kai paaiškinome, jog filmuojame laidą, viską suprato. Jie susidomėję stebėjo, kaip kuriama laida, ir sakė, kad jiems tai patiko.

Kaip į jus reagavo žmonės, kai filmuodavote viešose vietose?

Šypsodavosi. O smagiausia buvo tai, jog dainavo mūsų laidos dainą. Nežinojau, jog tiek daug žmonių ją moka. Išties buvo malonu.Kai kurie žmonės prašydavo juos nufilmuoti, kiti aktyviai palaikė žaidimo dalyvius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kodėl taip greitai grįžote į Vilnių?

Buvome iš anksto suplanavę, jog šešias meilės istorijas filmuosime dvi savaites.

Kaip atrinkote herojus savo vasarinėms laidoms?

Juos atrenkame ne mes su Leo, o žmonės, kuriantys šią laidą. Jeigu dalyvius reikėtų charakterizuoti keliais žodžiais, tai pasakyčiau, jog jie - spalvingos asmenybės, nebijančios rizikuoti. Tai žmonės, kurie kažkuo domisi, kurių gyvenimas yra įdomus. Jie pasirengę beprotiškiausiems sumanymams.

Kaip baigiasi televizinės istorijos tikrovėje?

Sunku pasakyti. Būna ir laimingų pabaigų, kai sulaukiame žmonių padėkų, bet būna ir dramatiškų istorijų, kai rieda ašaros, dūžta širdys. Kartais dalyviai laidos metu vienas kitu nesidomi, o po jos supranta praradę galimybę surasti tikrąją meilę. Mes irgi jaudinamės dėl savo herojų, nes matome, kaip jiems tai svarbu.

REKLAMA

Gal laidos dalyviams duodate kokių patarimų?

Jei klausiate, ar užsimename, kas yra melagis, atsakymas - ne. Mes ir patys nežinome. Kitaip laida prarastų savo reikšmę. Viskas turi vykti natūraliai. Mes nesikišame į dalyvių svarstymus, apmąstymus. Sprendžia jie. Iššūkį meta jie. Čia ir yra visas žavesys.

Ar jūs ryžtumėtės tokiam nuotykiui?

Jeigu nebūčiau ištekėjusi ir šios laidos vedėja, tikrai dalyvaučiau. Gaila, kad anksčiau neturėjau tokios progos (juokiasi). Ne kiekvienas gali pasigirti, jog dėl jo kovojo trys vaikinai ar trys panelės.

REKLAMA

Laidos metu vyrai dažnai rodo dėmesį jums. Ar jūsų tai neerzina?

Labai malonu išgirsti sakant, jog dalyvis pasirinktų mane vietoj dalyvaujančių merginų. Tai glosto moterišką savimeilę. Tačiau visa tai - tik žaidimas.

Kodėl jūsų laidoje atsirado tradicija - atstumtas žaidėjas numeta taurę, neleisdamas į kelionę važiuoti jį atstūmusiajam?

Gyvenime irgi ne viskas būna gražu, - juokiasi. - Laidoje stengiamės patikrinti įvairius žmogaus jausmus - norime išsiaiškinti, ar žmogus kerštingas. Ypač tai aktualu vaikinams. Kai juos atstumi, jie nebesielgia džentelmeniškai. Tai - tarsi iššūkis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jūsų laidose yra ir kitų iššūkių - dalyvauja išsiskyrusios moterys, pagyvenę žmonės. Ar tokių netikėtumų galima tikėtis ir ateityje?

Be abejo. Be jų laida prarastų savo žavesį. Beje, laida, kurioje dalyvavo pagyvenę žmonės, susilaukė didelio pasisekimo. To ir reikėjo tikėtis. Žmogus, kuriam jau 70 metų, gali papasakoti įdomių istorijų.

Kalbino Viktorija Maconko

Dienraštis „Vakarų ekspresas“ (www.ve.lt)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų