„Leicester City“ Anglijos „Premier“ lygoje 3:1 nugalėjo „Liverpool“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

M.Salah 67-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0.

Vis tik Jamesas Maddisonas 78-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

J.Vardy 81-ąją minutę pasinaudojęs grubia Alissono ir Ozano Kabako klaida nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir persvėrė rezultatą „Leicester City“ naudai 2:1.

Harvey Barnesas 85-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:1.