Vasario 3 – 6 dienomis Vilniuje vykusiame tarptautiniame ITF reitingo senjorų teniso turnyre „Vilnius cup 2011“ net 5 pergales vienetuose, septyniose amžiaus grupėse iškovojo Lietuvos tenisininkai, teigiama pranešime spaudai.

Teniso aikštelėse vyko aršios kovos. Net penkiuose iš septynių vienetų finalų rungėsi tenisininkai iš Lietuvos prieš svečius iš užsienio šalių: Italijos, Baltarusijos, Rusijos, Estijos.

„Tokia situacija dar labiau didino varžybų įkarštį ir adrenalino kiekį sportininkų kraujyje – kadangi reikėjo kovoti ne tik už save, bet ir už Lietuvos garbę. Daugelis atvykėlių – tenisininkai turintys gan aukštus reitingus tarptautiniu lygiu, tad laimėtojai pelnytai gali didžiuotis savo pergalėmis. Tačiau net ir pralaimėję svečiai džiaugėsi turnyru ir pažadėjo sugrįžti kitąmet“ – teigia „Vilnius cup 2011“  turnyro direktorė Augustina Šilkinytė.

35 plius amžiaus kategorijoje Luidži Pakula finale įveikė baltarusą Maksim Dubrovenski, 40 plius amžiaus kategorijoje  – Vytautas Matuliauskas laimėjo prieš italą Pietro Campi, 45 plius amžiaus kategorijoje – Andrius Morkūnas įveikė rusą Aleksei Molodcov, 50 plius amžiaus kategorijoje – rusas Victor Zhvanko nurungė Tada Tarasevičių, 55 plius amžiaus kategorijoje – estas Oleg Sevtsuk laimėjo prieš rusą Boris Rybakov, 60 plius amžiaus kategorijoje – Petras Vozbutas įveikė Juozą Zalatorių, 65 plius amžiaus kategorijoje – Jonas Leskevičius įveikė  italą Bepi Zambon. Dvejetuose 35 plius amžiaus grupėje laimėjo baltarusai Andrei Yaruk ir Maksim Dubrovenski, o 50 plius – lietuviaiVidmantas Damalakas ir Paulius Bortkečius.

„Vilnius cup 2011“ - pirmasis tarptautinis ITF reitingo senjorų teniso turnyras, surengtas Vilniuje. Renginio organizatoriai džiaugdamiesi šio turnyro sėkme pažada, jog „Vilnius cup“ taps  kasmetiniu renginiu, bus siekiama, kad jau kitąmet jis gautų dar aukštesnę kategoriją ir pritrauktų vis daugiau tenisininkų iš visos Europos.