Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono startas virto ledo ritulio švente renovuotuose Elektrėnų ledo rūmuose. Vietos „Energijos“ komanda pirmosioms čempionato rungtynėms su Kėdainių LRK ekipa paruošė sezono atidarymą, kurį stebėjo keli šimtai žiūrovų, rašo hockey.lt.

„Energija“ be didesnio vargo 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) nugalėjo varžovus ir iškovojo pirmąją pergalę sezone.

Atidarymu ir jaunųjų ledo ritulininkų pasirodymu prasidėjęs „Energijos“ sezonas komandai tapo pirmuoju po ilgos pertraukos, kai klubas žaidžia tik Lietuvos čempionate. Praėjusių metų finale „Energija“ kėdainiečius sutriuškino net 13:1 ir žaidė antrąja sudėtimi.

Šiais metais „Energija“ žaidžia jau stipriausios sudėties. Rungtynėse elektrėniškiai pirmuosius du įvarčius pasiekė per 18 sekundžių pirmojo kėlinio viduryje, taip gerokai palengvindami savo užduotį.

Visą dvikovą pranašumą turėjusi „Energija“ neleido varžovams pelnyti garbės įvarčio ir šventė „sausą“ pergalę.

Po rungtynių geriausių žaidėjų prizai buvo įteikti Remigijui Guogai (LRK) ir Algimantui Visockui („Energija“).

Po dvikovos žiūrovai pastebėjo, jog sirgalių šiose rungtynėse buvo daugiau nei HC „Balticos“ rungtynėse Rusijos jaunimo (MHL) lygoje.

„Energija“ – LRK 5:0 (2:0, 2:0, 1:0).

„Energija“: V.Jagelavičius 2, K.Kubilius, A.Visockas, Š.Kuliešius po 1 įvartį.