Po pertraukos atnaujintame Lietuvos ledo ritulio čempionate, aukščiausiame divizione seriją iki 7 laimėtų rungtynių pratęsė Elektrėnų „ESSM/Energija“, kuri rezultatu 6:0 (1:0, 3:0, 2:0) nugalėjo Kėdainių LRK, praneša hockey.lt.

Elektrėnų klubas Lietuvos čempionato dvikovoje žaidė kone stipriausios sudėties, trūko tik keletos ledo ritulininkų, kurie kartu su komanda žaidžia ir Latvijos ledo ritulio čempionate.

„ESSM/Energijai“ prireikė tik 44 sekundžių atrakinti Luko Jakšio vartus. Tiesa, vėliau puolimo mašina buksavo iki pat antrojo kėlinio pradžios, kuomet per 8 minutes buvo pelnyti trys įvarčiai ir Elektrėnų klubas įgijo neginčijamą persvarą.

Trečiajame kėlinyje pridėję dar du įvarčius elektrėniškiai pasiekė antrą pergalę sezone sausu rezultatu ir čempionate iškovojo septynias pergales per septynerias rungtynes.

LRK - „ESSM/Energija“ 0:6 (0:1, 0:3, 0:2). „ESSM/Energija“: L.Rimkus, A.Bendžius po 2, I.Zagretdinovas, T.Vyšniauskas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „ESSM/Energija“    7  7 0 0 0  55:14  21

2. Elektrėnų ESC                               8  5 0 0 3  46:39  15

3. Rygos „Cetra“                                9  4 1 0 4  33:33  14

4. Kaliningrado „Delovaja rus“  8  2 1 1 4  49:53   9

5. Kėdainių LRK                               8  2 1 1 4  33:43   9

6. Vilniaus VNA                               8  1 0 1 6  11:30   3