kėdainių lrk

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kėdainių lrk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kėdainių lrk“.

Ledo ritulio čempionate Kėdainių ir Kaliningrado klubai pasidalino po pergalę

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione savaitgalį Kaune Kėdainių LRK du kartus priėmė Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ir su varžovais pasidalino po pergalę – 6:1 (3:0, 0:0, 3:1) ir 3:5 (2:2, 1:2, 0:1). Pirmojoje dvikovoje lietuviai greitai susikrovė saugią persvarą.
2013-01-27

NLRL čempionate – kietos kovos abiejuose divizionuose

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate sužaistos rungtynės abiejuose divizionuose ir nė viena komanda nešventė pergalės didesniu kaip dviejų įvarčių skirtumu, praneša hockey.lt.
2012-02-29

Ledo ritulio čempionate – sausa Elektrėnų „ESSM/Energijos“ pergalė

Po pertraukos atnaujintame Lietuvos ledo ritulio čempionate, aukščiausiame divizione seriją iki 7 laimėtų rungtynių pratęsė Elektrėnų „ESSM/Energija“, kuri rezultatu 6:0 (1:0, 3:0, 2:0) nugalėjo Kėdainių LRK, praneša hockey.lt. Elektrėnų klubas Lietuvos čempionato dvikovoje žaidė kone stipriausios sudėties, trūko tik keletos ledo ritulininkų, kurie kartu su komanda žaidžia ir Latvijos ledo ritulio čempionate. „ESSM/Energijai“ prireikė tik 44 sekundžių atrakinti Luko Jakšio vartus.
2012-01-11

Aukščiausio ledo ritulio diviziono starte – stambi Kėdainių LRK pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) aukščiausiojo diviziono starte pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Kėdainių LRK komanda, kuri išvykoje 5:1 (2:0, 3:0, 1:0) nugalėjo Vilniaus VNA komandą, praneša hockey.lt. Kėdainių klubo pranašumas rungtynėse nekėlė abejonių. Pirmajame kėlinyje pelnę 2 įvarčius, antrajame ėmė triuškinti varžovus. Paskutiniajame kėlinuke kėdainiečiai sumažino apsukas ir leido varžovams sušvelninti skirtumą.
2011-10-13

Kėdainių LRK iškovojo teisę žaisti atkrintamosiose varžybose

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų – Centro diviziono „A“ grupėje Kėdainių LRK po sunkios kovos rezultatu 5:3 (0:1, 3:1, 2:1) įveikė Kauno „Charlie pizza“ komandą ir užsitikrino antrąją diviziono vietą, suteikiančią teisę kautis dėl patekimo į finalo ketvertą, teigiama pranešime spaudai. „Charlie pizza“ pirmoji pasiekė įvartį ir pirmavo iki antrojo kėlinio pradžios, kai supykę kėdainiečiai per 3 minutes pelnė du įvarčius ir pradėjo diktuoti savo sąlygas.
2011-02-24

Nacionalinėje ledo ritulio lygoje Kėdainių LRK artėja prie atkrintamųjų varžybų

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų - Centro diviziono „A“ grupėje Kėdainių LRK po dramatiškos kovos rezultatu 4:3 (2:0, 2:1, 0:2) įveikė to paties pavadinimo ekipą iš Kauno, praneša hockey.lt. Kauno LRK tai buvo vienas iš paskutiniųjų šansų bandyti kautis dėl pirmųjų trijų diviziono pozicijų, leidžiančių tęsti kovą dėl lygos apdovanojimų. Pralaimėję kauniečiai per likusius du susitikimus teturi mažus šansus pakilti į trejetuką, mat komandos likimas priklausys nuo varžovų rezultatų.
2011-02-10

Ledo ritulio čempionate Rytų – Centro diviziono lyderiu tapo Kėdainių LRK

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų – Centro diviziono „A“ grupės rungtynėse įvyko grandų mūšis, kuriame susikovė į finalinį ketvertą pretenduojančios ekipos. Kėdainių LRK klubas netikėtai lengvai 8:2 (3:2, 2:0, 3:0) nugalėjo Kauno „Charlie pizza“ komandą, praneša hockey.lt. Kėdainių ekipa leido varžovams pirmauti vos dvi minutes, kai „Charlie pizza“ pirmoji pelnė įvartį. LRK greit išlygino rezultatą ir išsiveržė į priekį.