Kauno „Žalgiris“ pasiruošimo sezonui etapą Italijoje baigė pergale. Šeštadienį draugiškose rungtynėse kauniečiai panaikino 13 taškų deficitą, įveikė Venecijos „Umana Reyer“ komandą 76:65 (10:17, 18:19, 23:15, 25:14) ir tapo „Citta di Caorle“ turnyro nugalėtojais. Turnyro naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas žalgirietis Artūras Milaknis.

Rungtynių pradžioje aikštelėje vyravo chaotiškas žaidimas. Į pirmuosius 5 varžovų taškus atsakymą rado Paulius Jankūnas ir Augusto Limos puolime atkovotą kamuolį tritaškiu pavertęs Leo Westermannas. Po A.Limos dėjimo „Žalgiris“ pirmavo 7:5, bet netrukus jau buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Dažnai klydusiems ir netaikliai atakavusiems kauniečiams pirmajame kėlinyje taškus dar pelnė Antanas Kavaliauskas ir baudą pataikęs P.Jankūnas – 10:17.

Antrąjį kėlinį taikliu tritaškiu iš kampo pradėjo Brockas Motumas, netrukus iš tos pačios vietos tinklelį skrodė ir Artūro Milaknio metimas – 16:19. Milas smeigė dar vieną tolimą bombą (19:22), B.Motumas varžovą apžaidė nugara (21:24), bet netrukus žalgiriečių puolimas vėl ėmė strigti ir „Umana Reyer“ nutolo 21:33. Tylą nutraukė P.Jankūno dvitaškis, tritaškį įmetė Lukas Lekavičius, o antrąjį kėlinį užbaigė taiklios Renaldo Seibučio baudos – 28:36.

Iškart po didžiosios pertraukos A.Lima pelnė 4 taškus (32:38). Anksti varžovus pražangų limitą viršyti privertę žalgiriečiai tapo dažni svečiai prie baudų metimo linijos: P.Jankūnas ir L.Westermannas įmetė po 1 baudą, E.Ulanovas – abi. Po A.Limos netaiklaus antrojo baudos metimo kamuolį atkovojo B.Motumas ir pats užbaigė ataką „2+1“ – 40:43. „Umana Reyer“ ir toliau pažeidinėjo taisykles, o tikslą pasiekė L.Westermanno ir L.Lekavičiaus baudų metimai. Galiausiai L.Lekavičius įmetė ir iš žaidimo bei kitoje atakoje po krepšiu surado A.Kavaliauską, kuris vėliau pridėjo ir baudos metimą (49:47). Trečiąjį kėlinį dvitaškiu užbaigė B.Motumas – 51:51.

Ketvirtąjį kėlinį taikliu metimu iš trijų taškų zonos pradėjo tas pats B.Motumas. Netrukus A.Limos dėjimas drebino varžovų krepšį, o Pauliaus Valinsko tritaškis didino „Žalgirio“ persvarą – 59:53. „Umana Reyer“ priartėjus (60:58), A.Milaknis įsūdė tritaškį, A.Lima pelnė dar du taškus, baudas sumetė L.Lekavičius – 67:58. Iš pastarojo estafetę perėmė P.Jankūnas, kurio visos 4 baudos buvo taiklios. Paskutiniąją minutę A.Milaknis pataikė tritaškį, sumetė baudas ir po finalinės sirenos atsiėmė naudingiausiojo žaidėjo prizą – 76:65.

„Žalgiris“: A.Milaknis 14 (4/8 trit.), B.Motumas 13 (5 atk. kam.), A.Lima 11 (8 atk. kam.), P.Jankūnas 10 (6 atk. kam.), L.Lekavičius 9, L.Westermannas 7, A.Kavaliauskas 5, P.Valinskas 3, R.Seibutis 2 (4 rez. perd., 2 per. kam.), E.Ulanovas 2 (5 atk. kam., 2 per. kam.), I.Hartensteinas 0.

„Umana Reyer“: M.Haynesas 15, H.Peričius 10 (5 atk. kam.), T.McGee 7.