artūro milaknio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artūro milaknio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artūro milaknio“.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai – „Citta di Caorle“ turnyro Italijoje nugalėtojai

Kauno „Žalgiris“ pasiruošimo sezonui etapą Italijoje baigė pergale. Šeštadienį draugiškose rungtynėse kauniečiai panaikino 13 taškų deficitą, įveikė Venecijos „Umana Reyer“ komandą 76:65 (10:17, 18:19, 23:15, 25:14) ir tapo „Citta di Caorle“ turnyro nugalėtojais. Turnyro naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas žalgirietis Artūras Milaknis. Rungtynių pradžioje aikštelėje vyravo chaotiškas žaidimas.
2016-09-18

Kauno „Žalgiris“ nepasinaudojo galimybe trinktelėti Eurolygos durimis

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai užbaigė pasirodymą šio sezono Eurolygos varžybose. Svečiuose metę iššūkį E grupės lyderiams žalgiriečiai galiausiai nusileido Madrido „Real“ komandai 83:99 (12:21,31:19, 19:28, 21:31). Pirmąją „Žalgirio“ ataką gražiu prasiveržimu sėkmingai užbaigė Willas Cherry (2:2), tačiau karališkasis Madrido klubas rungtynių pradžioje žaidė itin rezultatyviai ir privertė minutės pertraukėlės prašyti Gintarą Krapiką – 2:10. Tuščios kauniečių minutės tęsėsi jau keturias min...