Laikinosios sostinės biliardo klube "Entry" savaitgalį įvyko pirmasis - iš keturių planuojamų - Lietuvos pulo-9 čempionatas, kuriame susirungė 40 vyrų, 10 moterų ir 16 veteranų.

Vyrų grupėje į pusfinalius prasibrovė Pijus Labutis ("Pool Masters", Vilnius), nugalėjęs Marių Jofę (Kauno pulo klubas) ir Domas Mineikis ("Pool Masters"), tik kontrolinėje partijoje įveikęs Martyną Aleksonį (Kauno pulo klubas).

Pusfinalio dalyviu taip pat tapo Mantas Nedzvieckas ("Entry", Kaunas), tik lemiamoje partijoje laimėjęs prieš klubo draugą Daumantą Dieninį, ir Paulius Giedraitis (Kauno pulo klubas), ne vieną sužavėjęs savo kokybišku žaidimu bei iš čempionato privertęs pasitraukti Lietuvos pulo federacijos reitingo lyderį Mindaugą Šalkauską ("Entry", Kaunas).

Pusfinalyje P.Labutis tik po labai atkaklios kovos ir tik lemiamoje kontrolinėje partijoje rezultatu 9:8 iškovojo pergalę prieš M.Nedzviecką ir pateko į finalą.

Tuo tarpu P.Giedraičio ir D.Mineikio pusfinalio kova buvo kur kas lengvesnė Pauliui. Ir toliau demonstruodamas nepriekaištingą žaidimą - partija po partijos - jis pirmą kartą savo karjeroje pateko į Lietuvos pulo čempionato finalą, nugalėjęs D.Mineikį 9:3.

Finalinėje kovoje P.Labutis nepaliko jokių šansų P.Giedraičiui - aiškia persvara 9:3 jis įveikė savo varžovą ir nusipelnė Lietuvos pulo-9 čempiono vardo. P.Giedraičiui atiteko antroji vieta - tai aukščiausias sportininko pasiekimas karjeroje.

Moterų grupės pusfinalyje Simona Milišauskaitė (LMBL, Vilnius) 7:5 nugalėjo Liną Skardžiuvienę (LMBL, Vilnius), o Agnė Jarušauskaitė ("Entry", Kaunas) tokiu pat rezultatu įveikė Ugnę Štarkaitę ("Club9", Kaunas).

Finalas nebuvo lengvas nė vienai sportininkei, tačiau S.Milišauskaitė parodė tvirtą charakterį ir galop rezultatu 7:5 nugalėjo savo varžovę, tapdama Lietuvos pulo-9 čempione.

Veteranų grupėje trečiąsias vietas pasidalino Gintautas Venclovas ("Entry", Kaunas) ir Darius Bačinskas ("Club9", Kaunas), pusfinalio kovose atitinkamai pralaimėję Evaldui Sutkui ("Entry", Kaunas) bei Gintarui Sulžickui ("Club9", Kaunas).

Finalo dvikovoje stipresnis buvo G.Sulžickas, įveikęs E. Sutkų 7:3.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.