domas mineikis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „domas mineikis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „domas mineikis“.

Kaune paaiškėjo naujieji Lietuvos pulo-9 čempionato nugalėtojai

Laikinosios sostinės biliardo klube "Entry" savaitgalį įvyko pirmasis - iš keturių planuojamų - Lietuvos pulo-9 čempionatas, kuriame susirungė 40 vyrų, 10 moterų ir 16 veteranų.
2015-02-03

Euroturo pulo turnyre Olandijoje lietuviai nepateko į atkrintamąsias varžybas

Olandijoje tęsiasi priešpaskutinis - penktasis - Euroturo pulo varžybų etapo "Diamond Nine/Dynamic Dutch Open" pool-9 (devintuko) turnyras, kurio prizų fondą sudaro 34 tūkst. eurų. Šeštajame atrankos varžybų rate Domas Mineikis 9:8 privertė pasiduoti olandą Timas De Ruyterį, tačiau lemiamą septintojo rato dvikovą dėl vietos atkrintamosiose varžybose 2:9 pralaimėjo į šešioliktfinalį iškopusiam belgui Serge'ui Dasui.
2014-10-04

Lietuvos biliardo čempionu tapo H. Strolis

Savaitgalį Vilniaus biliardo klube "Fuksas" vykusio Lietuvos amerikietiškojo biliardo "14+1" čempionato nugalėtojais tapo Henrikas Strolis ir Alberta Šimkevičiūtė. Vyrų varžybų finale kaunietis H. Strolis įveikė vilnietį Leoną Mončiunską ir antrąjį kartą savo karjeroje tapo Lietuvos čempionu. Pusfinalyje H. Strolis nugalėjo kitą vilnietį Aleksandrą Isajenkovą, o L. Mončiunskas įveikė kaunietį Mindaugą Jonuškį.
2009-10-26

Biliardo turnyre penkiolikmetis vos nepalaužė čempiono

Šių metų gegužės 23 dieną, Kauno biliardo klube ENTRY įvyko „Bilijardai taurė 2009“ pulo turnyras, kuris yra įtrauktas į Lietuvos biliardo federacijos reitinginių turnyrų tvarkaraštį. Į turnyrą susirinko 49 dalyviai iš visos Lietuvos. Buvo žaidžiama pulas - 9 (devyniukė). Ketvirtfinalyje pirmasis į pusfinalį pateko šiaulietis Marius Šiaudkulis, rezultatu 9:4 nugalėjęs klaipėdietį Raimondą Grušą.