REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bendrovė „Kaspersky Lab“ paskelbė apie savo naują asmeninių kompiuterių ir serverių apsaugos sprendimą „Kaspersky Endpoint Security 8“ „Windows“ operacinei sistemai, bei įmonės IT saugumo priemonių centralizuoto valdymo sistemą „Kaspersky Security Center“.

REKLAMA
REKLAMA

Naujuosiuose gaminiuose naudojamos pažangiausios kompiuterių apsaugos nuo visokių tipų grėsmių technologijos, jos taip pat suteikia patogius aktyvių programų, periferinės įrangos, ir naudotojų veiklos tinkle kontrolės priemones, teigiama bendrovės pranešime.

REKLAMA

Pasak gamintojų, „Kaspersky Endpoint Security 8“ „Windows“ operacinei sistemai pakeičia „Kaspersky Anti-Virus“ skirtą „Windows Workstation“ ir „Kaspersky Anti-Virus“ skirtą „Windows Server“. Programoje naudojamas naujas apsaugos nuo virusų variklis, pirmą kartą verslui skirtuose „Kaspersky Lab“ produktuose įdiegta debesinė saugumo sistema „Kaspersky Security Network“. Savalaikis informacijos apie naujas ir iki tol nežinotas kenkėjiškas programas ir svetaines parsisiuntimas iš „debesies“ bei vykdomųjų failų reitingavimas suteikia papildomą modernią verslo infrastruktūros apsaugą, sakoma pranešime. Derinant debesinių technologijų ir tradicinės apsaugos nuo virusų metodus tarpusavyje įmanoma sukurti hibridinę apsaugos sistemą nuo išorės ir vidaus grėsmių IT saugumui.

REKLAMA
REKLAMA

„Kaspersky Security Center“, skirta centralizuotai sukurti ir valdyti vientisą įmonės saugumo sistemą, pakeičia „Kaspersky Administration Kit“. „Kaspersky Security Center“ suteikia virtualių valdymo serverių technologijos apsaugą, įgalina centralizuotą klientinių įrenginių valdymą, vartotojų aktyvumo ir antivirusinės bazės atnaujinimų ir „Kaspersky Security Network“ debesinės duomenų bazės duomenų valdymą.

„Kaspersky Lab“ atlikto tyrimo duomenimis, per pastaruosius metus bent vienas IT saugumo incidentas buvo užfiksuotas 91% pasaulio įmonių. Daugiau nei pusė apklaustų specialistų pripažino praradę duomenis dėl kompiuterio apkrėtimo kenkėjiškomis programomis.

Dažniausiai IT specialistams teko susidurti su virusais ir kitomis kenkėjiškomis programomis. Į aktualiausių grėsmių sąrašą taip pat pateko brukalai, informacijos išviliojimas apgaule, prieš įmonės infrastruktūrą nukreiptos kibernetinės atakos (įskaitant tikslines ir DDoS atakas) ar potencialiai pavojingos programinės įrangos saugumo spragos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų