REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvieno džentelmeno gyvenime ateina metas, kai jis pradeda ypatingai vertinti savo laiką. Todėl laikrodį jis renkasi ne bet kokį, o ir turi jį ne vieną, rašo portalas BusinessInsider.com.

REKLAMA
REKLAMA

Pradėti rinkti džentelmeno kolekciją reikia prieš tai nuodugniai ištyrinėjus rinką, kadangi svarbu išsiaiškinti ne tik tai, iš ko galima rinktis, o kas tinka pagal asmeninį stilių. Be abejonės, nedera pamiršti, kad laikrodžiai yra vienas brangesnių malonumų.

REKLAMA

„Perkant laikrodį nėra svarbiausia, kiek jam išleidžiate, - 5 ar 10 tūkst. dolerių, laikrodžio tinkamumas jūsų asmeniniam stiliui ne visada nuo to priklauso,“ – teigia laikrodžių portalo „Hodinkee“ redaktorius Benjaminas Clymeris. „Svarbiausia, kad būtumėte tikras, jog įsigyji tikrai tau tinkantį aksesuarą. Tad padarykite namų darbus, nėra nieko blogiau nei suprasti, kad turi tai, kas tau visiškai netinka“.

Kokie esminiai momentai apsisprendžiant? Pirmiausia, turite nuspręsti, ar jums labiau tinka automatinis ar prisukamas laikrodis. Antra, žinokite, kas jums tinka labiau, - vintažinis (pirktas „eBay“ ar sendaikčių turguje) ar naujas.

REKLAMA
REKLAMA

Po to, kai priimate šiuos du esminius sprendimus, vis dar lieka daugybė pasirinkimų, tad štai keli dalykai, kuriuos vertėtų prisiminti renkantis.

„Kaip ir daugybę kitų detalių formuojant asmeninį stilių, laikrodį reikėtų rinktis paprastą ir santūrų“, - sako „The Fine Young Gentleman“ tinklaraštyje rašantis Justinas Jeffersas. „Žodžiu „subtilus“ noriu pasakyti, kad tai nereiškia, kad negalima pirkti 25 tūkst. kainuojančio laikrodžio. Pirkite! Vis dėlto vyras neturėtų devėti per didelio, pernelyg iššaukiančio ar juokingai puošnaus laikrodžio. Toks pasirinkimas bereikalingai atkreiptų dėmesį nuo jūsų paties ir priverstų spoksoti tik į jūsų riešą.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Taigi, sakykime, jūs pradedate rinktis ir nusistatote sau pakankamai žemą ribą – 500 dolerių. Ką už tokią sumą turėtumėte gauti?

Apsvarstykite vintažinio laikrodžio pasirinkimo variantą; kartais tokį sirasti pakankamai sunku, bet paieškoti tikrai verta. B.Clymerio teigimu, labiausiai dėmesio verta yra senoji „Omega“ laikrodžių serija.

Pirkdami senovinį laikrodį, būtinai patikrinkite, ar visos originalios senos laikrodžio dalys yra ir ar jos sveikos. Jūs norite, kad jūsų laikrodis atrodytų senas, tačiau veiktų tinkamai.

REKLAMA

„Svajonių senovinis laikrodis kolekcionieriui yra toks, kuris niekada ir nebuvo naudojamas“, - teigia B.Clymeris.

Na, o jei norite visiškai naujo laikrodžio, pasirinkimo kriterijai tokiu atveju yra kiek kiti.

„Jei norite naują kokybišką laikrodį įsigyti neišleisdami 500 dolerių, patarčiau atkreipti dėmesį į „Seiko“ prekinį ženklą“, - pataria B. Clymeris.

Taip pat pripažįstami geri prekiniai ženklai tokie kaip: „Pulsar“, „Timex“, „Citizen“, „Daniel Wellington“, „Bulova“, „Shinola“, „ESQ“, „Luminox“ bei „Tissot“.

REKLAMA

Taip pat visad gaji išlieka diskusija, ar verta rinktis prekinius ženklus, kurie gamina ne tik laikrodžius (pvz., „Burberry“), bet šis klausimas keblus.

Galiausiai, kai nusiperkate norimą laikrodį, nereiktų pamiršti ir tinkamai juo rūpintis. „Venkite laikrodį laikyti prie magnetų, tai gali pakenkti vidinėms laikrodžio detalėms ir paprasčiausiai nebegalėsite juo naudotis“, - sako Kirkas Milleris, „InsideHook“ redaktorius.

Nepamirškite, kad ir dėvėti laikrodį reikėtų deramai. „Sporto stiliaus arba skaitmeninį laikrodį dėvėti prie kostiumo yra tas pats, kas „Audi“ automobiliui uždėti „Volgswagen“ ratus.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų