Šeštą pergalę iš eilės NBA lygoje pasiekė Denverio „Nuggets“ (32-18), kuri namuose 134:119 (39:32, 37:24, 33:30, 25:33) nugalėjo Detroito „Pistons“ (15-36) klubą.

Šeimininkai rungtynių eiga kontroliavo praktiškai nuo pat pradžių. Po dviejų kėlinių jau pirmavo 15 taškų skirtumu, vėliau skirtumas augo ir buvo perkopęs dvidešimt.

Sėkmingiau paskutinį kėlinį sužaidę svečiai skirtumą kiek aptirpdė, bet „Nuggets“ vis vien šventė solidžią pergalę.

Šeimininkai dominavo aikštėje nuo rungtynių pradžios ir po trijų kėlinių pirmavo 23 taškų persvara (109:86), kas leido Michaelui Malone'ui paskutiniame ketvirtyje pataupyti pagrindinius žaidėjus.

Nugalėtojams Nikola Jokičius buvo arti trigubo dublio, kai pelnė 27 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Jerami Grantas  surinko 29 taškus.

„Pistons“  atstovaujantis Deividas Sirvydis trenerio sprendimu aikštėje nepasirodė.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), Michaelas Porteris 25 , Willas Bartonas 24, Paulas Millsapas 12 (5 atk. kam.), Monte Morrisas 10.

„Pistons“: Jerami Grantas 29 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Saddiqas Bey 25, Frankas Jacksonas 11.