Tris kartus „Formulės 1“ pasaulio čempionas Maxas Verstappenas („RedBull“) šeštadienį laimėjo JAV etapo Ostine sprinto lenktynes. Startavęs iš pirmos pozicijos jis susitvarkė ir su ankstyvu „Mercedes“ komandos piloto Lewiso Hamiltono iššūkiu.

26-erių olandas Ostino „Circuit of the Americas“ trasoje vykusiose 19 ratų sprinto lenktynėse finišavo 9,465 sekundės aplenkęs Hamiltoną, kuris starto metu užėmė antrąją vietą ir persekiojo jį, kol galiausiai atsitraukė.

Trečiąją vietą užėmė „Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas, kurį L. Hamiltonas aplenkė lenktynių, už kurias taškus gavo aštuoni geriausiai finišavę lenktynininkai, pradžioje.

Pagrindinės varžybos Teksaso trasoje vyks sekmadienį: C. Leclercas startuos iš „pole“ pozicijos, o M. Verstappenas sieks 50-osios pergalės iš šeštosios starto vietos.