Milano „Inter“ Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Sassuolo“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę.

Romelu Lukaku 10-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0.

Lautaro Martinezas 67-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Hamedas Traore 85-ąją minutę pasitaisęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Kitose rungtynėse Turino „Juventus“ 2:1 nugalėjo „Napoli“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Cristiano Ronaldo 13-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Paulo Dybala 73-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

L.Insigne 89-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.