27
Mačo akimirka. (Teodoras Biliūnas/BNS)

Europos turnyruose debiutavusi Kauno rajono „Hegelmann“ komanda UEFA Europos Konferencijų lygos pirmojo atrankos etapo pirmose rungtynėse namuose net 0:5 (0:3) buvo sutriuškinta „Shkupi“ futbolininkų iš Šiaurės Makedonijos.

27

Atsakomasis mačas Š. Makedonijoje bus žaidžiamas po savaitės.

Svečius į priekš išvedė R.Cephas, kuris 11-ąją minutę pasinaudojo grubia šeimininkų klaida pasiuntė kamuolį į vartus

Quevenas 23-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Dar nesibaigus pirmajam kėliniui tas pats R.Cephas gražiu smūgiu pelnė dar vieną svečių įvartį.

Košmaras tęsėsi ir po pertraukos, nes vis tas pats R.Cephas 56-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir rezultatas tapo jau net 4:0.

Galiausiai R.Cepho šou ir toliau tęsėsi, kadangi 62-ąją minutę jis ketvirtą kartą šiame susitikime nuginklavo E. Švedkauską ir rezultatas tapo jau net 5:0.

Finalinis mačo teisėjo švilpukas ir paskelbė triuškinančią „Shkupi“ klubo pergalę.