Ketvirtadienį UEFA Konferencijų lygos pirmojo etapo kovas pradėjo „Panevėžio“ ekipa, kuri pirmavo dviejų įvarčių skirtumu, tačiau su Orhėjaus „Milsami“ klubu iš Moldovos sužaidė lygiosiomis 2:2.

Atsakomosios rungtynės numatomos liepos 20-ą dieną.

Įdomu tai, kad „Panevėžio“ ir „Milsami“ komandos susitiko ir praėjusiais metais, o tada Moldovos klubas šventė pergalę bendru rezultatu 2:0.

Jau 17-ą minutę labai pavojingą „Panevėžio“ išpuolį sustabdė „Milsami“ vartininkas Timburas Emilis, kuris už smūgį į panevėžietį užsidirbo geltoną kortelę ir 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Jovanas Čadženovičius.

Po dešimties minučių „Milsami“ žaidėjas po kampinio kamuolį lietė ranka ir buvo skirtas dar vienas 11 metrų baudinys, tačiau šį kartą J.Čadženovičiaus smūgį vartininkas sėkmingai atrėmė.

Antrąjį kėlinį „Panevėžio“ ekipa pradėjo sėkmingai, kai Ariagneris Smithas greitoje atakoje pergudravo vartininką ir įmušė antrąjį šeimininkų įvartį – 2:0.

Deja, jau po kelių minučių, 67-ąją, Radu Ginsari realizavo 11 metrų baudinį, o po 17 minučių R.Ginsari smūgiu nuo galvos išlygino rezultatą – 2:2.

Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias.