Vokietijoje vykusio tarptautinio graikų-romėnų imtynių turnyro "Brandenburg Cup" jaunių amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 46 kg anykštėnas Brendonas Kuodis iškovojo aukso medalį.

Lietuvis nugalėjo keturis varžovus. Svorio kategorijoje iki 31 kg antrąją vietą užėmė Nerijus Venslovas, o "svoryje" iki 63 kg bronzos medalį pelnė Deividas Ramoška.

Moterų imtynių turnyre bronzos apdovanojimą pelnė Indrė Bubelytė. Turnyre dalyvavo 415 imtynininkų iš Danijos, Čekijos, Latvijos, Lenkijos, Olandijos, Prancūzijos, Rusijos, Slovakijos, Vokietijos ir Lietuvos.

Tuo tarpu Lenkijoje vykusiame tarptautiniame jaunių graikų-romėnų ir moterų imtynių turnyre aukso medalius iškovojo lietuviai Kristupas Šleiva ir Giedrė Blekaitytė.

Graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijoje iki 35 kg K. Šleiva laimėjo tris kovas.

Svorio kategorijoje iki 66 kg bronzos medalį iškovojo šiaulietis Arnas Maslianikovas, o dar vienas šiaulietis Tadas Valčiukas (53 kg) liko penktas.

Moterų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 62 kg čempione tapo Šiaulių Vijolių mokyklos sportinės klasės auklėtinės G. Blekaitytė, laimėjusi tris kovas. Tame pačiame "svoryje" bronzos apdovanojimą pelnė Danutė Domikaitytė.

Svorio kategorijoje iki 48 kg trečiąją vietą užėmė Kristina Domikaitytė.

Antrąją varžybų dieną vyko Lenkijos moterų imtynių čempionatas. Ant imtynių kilimo kovojo olimpinių žaidynių, pasaulio ir Europos čempionatų prizininkės. Jaunosioms Lietuvos sportininkėms pasitaikė puiki proga stebėti varžybas ir pasisemti patirties.

Turnyre dalyvavo komandos iš Rusijos, Baltarusijos, Lietuvos bei 10 Lenkijos miestų. Mūsų šaliai atstovavo dešimt imtynininkų.