giedrė blekaitytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giedrė blekaitytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giedrė blekaitytė“.

Europos žaidynėse lietuviai liko per plauką nuo pirmojo medalio

Kovą dėl bronzos sėkmingiau pradėjo lietuvė. Giedrė Blekaitytė iškovojo pirmąjį tašką, tačiau 18-metė baltarusė Veranika Ivanova netrukus pelnė du ir perėmė iniciatyvą. Nors G. Blekaitytei pavyko išlyginti rezultatą – 2:2, pagal taisykles ir toliau pirmavo baltarusė, atlikusi daugiau taškų vertą veiksmą, tad lietuvei kovos pabaigoje teko aklai pulti ir baltarusė tuo pasinaudojo, išplėšusi pergalę bei bronzos medalį.
2015-06-15

Imtynininkų sėkmė

Vokietijoje vykusio tarptautinio graikų-romėnų imtynių turnyro "Brandenburg Cup" jaunių amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 46 kg anykštėnas Brendonas Kuodis iškovojo aukso medalį. Lietuvis nugalėjo keturis varžovus. Svorio kategorijoje iki 31 kg antrąją vietą užėmė Nerijus Venslovas, o "svoryje" iki 63 kg bronzos medalį pelnė Deividas Ramoška. Moterų imtynių turnyre bronzos apdovanojimą pelnė Indrė Bubelytė.
2009-11-02

Lenkijoje – K.Šleivos ir G.Blekaitytės triumfas

Lenkijoje, Siedlicos mieste vyko tarptautinis jaunių graikų–romėnų ir moterų imtynių turnyras. Imtynininkai kovojo dėl Siedlicos sporto centro įsteigtų prizų. Šiame turnyre Lietuvai atstovavo dešimt sportininkų iš Šiaulių, Panevėžio, Anykščių bei Šiaulių rajono. Graikų-romėnų imtynėse geriausiai sekėsi panevėžiečiui lengvasvoriui Kristupui Šleivai (35 kg), kuris laimėjo tris kovas ir tapo nugalėtoju. Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų bronzos medalį iškovojo šiaulietis Arnas Maslianikovas.
2009-11-02

Šiaulių imtynininkės dominavo Lietuvos merginų pirmenybėse

Šiauliuose vyko Lietuvos merginų (18-20 metų) pirmenybės, kurioje net 10 kartų ant garbės pakylos buvo kviečiamos vietos "Atžalyno" sporto mokyklos auklėtinės. "Tik prieš trejus metus į internatą suburtos merginos jau rodo gerus rezultatus. Mūsų maksimali užduotis buvo laimėti auksą visuose svoriuose. Tačiau tik Justinai Aldusevičiūtei (50 kg) finale nepavyko nugalėti labiau patyrusios čempionės Vaidos Puidaitės iš Vilkaviškio",- džiaugėsi treneris Aivaras Kaselis.