Lenkijoje, Siedlicos mieste vyko tarptautinis jaunių graikų–romėnų ir moterų imtynių turnyras. Imtynininkai kovojo dėl Siedlicos sporto centro įsteigtų prizų. Šiame turnyre Lietuvai atstovavo dešimt sportininkų iš Šiaulių, Panevėžio, Anykščių bei Šiaulių rajono.

Graikų-romėnų imtynėse geriausiai sekėsi panevėžiečiui lengvasvoriui Kristupui Šleivai (35 kg), kuris laimėjo tris kovas ir tapo nugalėtoju. Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų bronzos medalį iškovojo šiaulietis Arnas Maslianikovas. Daug ryžto parodė dar vienas šiaulietis Tadas Valčiukas. Jis galynėjosi gausiausioje svorio kategorijoje iki 53 kilogramų ir, tarp 29 atletų, liko penktoje vietoje. Tadas laimėjęs tris kovas ir patyrė du pralaimėjimus.

Moterų imtynėse geriausiai sekėsi Šiaulių m. Vijolių mokyklos sportinės klasės auklėtinėms. Čempione svorio kategorijoje iki 62 kilogramų tapo Giedrė Blekaitytė. Ji turnyre laimėjo tris kovas. Tame pačiame svoryje bronzos apdovanojimą iškovojo Danutė Domikaitytė.

Svorio kategorijoje iki 48 kilogramų labai kovingą charakterį varžybose pademonstravo Kristina Domikaitytė. Ji laimėjo tris kovas, tačiau suklupo prieš perspektyvią Lenkijos sportininkę ir tarp 13 imtynininkių liko trečioje vietoje. Abi seserys kilusios iš Troškūnų ir šiuo metu treniruojasi Šiauliuose.

Turnyrui sportininkus ruošė treneriai V. Žibutis, A. Kaselis, A. Stočkus, E. Skrickas, V. Audickas, A. Krikščiūnas.

Antrąją varžybų dieną Siedlicos sporto centro salėje vyko Lenkijos moterų imtynių čempionatas. Ant imtynių kilimo kovojo olimpinių žaidynių, pasaulio ir Europos čempionatų prizininkės. Jaunosioms Lietuvos sportininkėms pasitaikė puiki proga stebėti varžybas ir pasisemti patirties.

Turnyre dalyvavo komandos iš Rusijos, Baltarusijos, Lietuvos bei 10 Lenkijos miestų.