kristina domikaitytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristina domikaitytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristina domikaitytė“.

Imtynininkų sėkmė

Vokietijoje vykusio tarptautinio graikų-romėnų imtynių turnyro "Brandenburg Cup" jaunių amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 46 kg anykštėnas Brendonas Kuodis iškovojo aukso medalį. Lietuvis nugalėjo keturis varžovus. Svorio kategorijoje iki 31 kg antrąją vietą užėmė Nerijus Venslovas, o "svoryje" iki 63 kg bronzos medalį pelnė Deividas Ramoška. Moterų imtynių turnyre bronzos apdovanojimą pelnė Indrė Bubelytė.
2009-11-02

Lenkijoje – K.Šleivos ir G.Blekaitytės triumfas

Lenkijoje, Siedlicos mieste vyko tarptautinis jaunių graikų–romėnų ir moterų imtynių turnyras. Imtynininkai kovojo dėl Siedlicos sporto centro įsteigtų prizų. Šiame turnyre Lietuvai atstovavo dešimt sportininkų iš Šiaulių, Panevėžio, Anykščių bei Šiaulių rajono. Graikų-romėnų imtynėse geriausiai sekėsi panevėžiečiui lengvasvoriui Kristupui Šleivai (35 kg), kuris laimėjo tris kovas ir tapo nugalėtoju. Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų bronzos medalį iškovojo šiaulietis Arnas Maslianikovas.