indrė bubelytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „indrė bubelytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „indrė bubelytė“.

Imtynininkų sėkmė

Vokietijoje vykusio tarptautinio graikų-romėnų imtynių turnyro "Brandenburg Cup" jaunių amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 46 kg anykštėnas Brendonas Kuodis iškovojo aukso medalį. Lietuvis nugalėjo keturis varžovus. Svorio kategorijoje iki 31 kg antrąją vietą užėmė Nerijus Venslovas, o "svoryje" iki 63 kg bronzos medalį pelnė Deividas Ramoška. Moterų imtynių turnyre bronzos apdovanojimą pelnė Indrė Bubelytė.
2009-11-02

Imtynininkė Indrė Bubelytė – techniškiausia imtynininkė

Vokietijoje vykusio tarptautinio moterų imtynių turnyro svorio kategorijoje iki 63 kg Šiaulių sporto mokyklos "Atžalynas" auklėtinė Indrė Bubelytė iškovojo keturias pergales ir pasidabino aukso medaliu, skelbiama Lietuvos imtynių federacijos pranešime spaudai. Be to, Indrei atiteko ir techniškiausios turnyro imtynininkės prizas.
2009-07-16

Mūsų imtynininkėms Europos čempionate pritrūko laimės

Europos suaugusiųjų imtynių čempionate debiutavusios 18-metės Lietuvos imtynininkės Deimantė Butavičiūtė (svorio kategorija iki 51 kg) ir Indrė Bubelytė (59 kg) ketvirtadienį pralaimėjo jau pirmąsias kovas ir galutinėje įskaitoje užėmė atitinkamai 13-ąją ir 14-ąją vietas.
2009-04-03

Lietuvos laisvųjų imtynių atstovai Europos čempionate – šešiolikti

Vilniuje, „Utenos“ pramogų arenoje, vykstančio Europos imtynių čempionato laisvųjų imtynių varžybose Lietuvos atstovai komandų įskaitoje tarp 29 ekipų užėmė 16-ąją vietą. Pirmoji vieta atiteko Azerbaidžano imtynininkams, kurie pelnė medalius net šešiose svorio kategorijose iš septynių. Azerbaidžaniečiai iškovojo keturis aukso bei po vieną sidabro ir bronzos apdovanojimą. Antrąją vietą užėmė Rusijos komanda, o treti liko Ukrainos atstovai.
2009-04-02

Imtynininkės atiduos visas jėgas

Lietuvos moterų imtynių rinktinės narės artėjančiame Europos suaugusiųjų imtynių čempionate atiduos visas jėgas ir sieks kuo aukštesnių rezultatų. „Pasiruošimas čempionatui vyksta pagal planą - nuvažiavome į kelis FILA lygio turnyrus, turėjome porą treniruočių stovyklų. Šį savaitgalį dalyvausime turnyre Rygoje, o po jo duosime laiko merginoms atsistatyti. Likusį laiką iki čempionato skirsime fiziniam, taktiniam ir psichologiniam pasirengimui. Merginų forma nėra bloga.
2009-03-19

Savaitgalį – Lietuvos imtynių čempionatas

2009 m. vasario 7 dieną Vilniuje vyks Lietuvos imtynių čempionatas. Be graikų-romėnų ir laisvųjų imtynių meistrų, ant kilimo matysime ir moterų imtynių geriausias šalies sportininkes. Į čempionatą planuoja atvykti moterų imtynių komandos iš visų pagrindinių moterų imtynių centrų. Tačiau Šiauliuose sukoncentruota pagrindinė šalies rinktinė, todėl šiauliečiai turės dvi komandas.
2009-02-05

Lietuvos imtynininkai – jaunių turnyro Ukrainoje nugalėtojai

Ukrainoje vykusiame tarptautiniame jaunių graikų-romėnų bei moterų imtynių turnyre nugalėjo Lietuvos atstovai Julius Matuzevičius (svorio kategorija iki 76 kg) ir Indrė Bubelytė (per 60 kg). Kaip skelbiama Lietuvos imtynių federacijos pranešime spaudai, jauniesiems imtynininkams įteikti ir piniginiai prizai - po 500 grivinų (apie 150 Lt). Artūras Macijevskis (54 kg), Remigijus Guntis (63 kg), Laimonas Gečas (63 kg) ir Artūras Pauliukevičius (85 kg) iškovojo bronzos medalius.
2008-12-22

Šiaulių imtynininkės dominavo Lietuvos merginų pirmenybėse

Šiauliuose vyko Lietuvos merginų (18-20 metų) pirmenybės, kurioje net 10 kartų ant garbės pakylos buvo kviečiamos vietos "Atžalyno" sporto mokyklos auklėtinės. "Tik prieš trejus metus į internatą suburtos merginos jau rodo gerus rezultatus. Mūsų maksimali užduotis buvo laimėti auksą visuose svoriuose. Tačiau tik Justinai Aldusevičiūtei (50 kg) finale nepavyko nugalėti labiau patyrusios čempionės Vaidos Puidaitės iš Vilkaviškio",- džiaugėsi treneris Aivaras Kaselis.
2008-04-21

Paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionato nugalėtojai bei prizininkai

Šeštadienį Vilniuje vykusiame 2008 metų Lietuvos imtynių čempionate paaiškėjo graikų-romėnų, laisvųjų bei moterų pirmenybių nugalėtojai bei prizininkai.
2008-02-03

Lietuvos imtynininkės Daugpilyje iškovojo 11 medalių

Daugpilyje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre Latvijos nepriklausomybės dienai pažymėti lietuvis iškovojo net vienuolika medalių.Suaugusiųjų amžiaus grupėje varžybų nugalėtojomis tapo trenerio Aivaro Kaselio auklėtinės Iveta Taškūnaitė (svorio kategorija iki 48 kg) ir Roberta Jarušaitė (55 kg) iš Šiaulių bei kaunietė Gustė Jakštytė (51 kg; treneris Arūnas Paplauskas).Trenerio Valdo Grišiaus auklėtinė Giedrė Visockytė (59 kg) iš Raseinių užėmė antrąją vietą.