nerijus venslovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nerijus venslovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nerijus venslovas“.

Imtynininkų sėkmė

Vokietijoje vykusio tarptautinio graikų-romėnų imtynių turnyro "Brandenburg Cup" jaunių amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 46 kg anykštėnas Brendonas Kuodis iškovojo aukso medalį. Lietuvis nugalėjo keturis varžovus. Svorio kategorijoje iki 31 kg antrąją vietą užėmė Nerijus Venslovas, o "svoryje" iki 63 kg bronzos medalį pelnė Deividas Ramoška. Moterų imtynių turnyre bronzos apdovanojimą pelnė Indrė Bubelytė.
2009-11-02

Lietuvis laimėjo imtynių turnyrą Čekijoje

Havliškov Brode (Čekija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunučių turnyras. Sėkmingai varžybose kovojo Anykščių imtynininkai. Svorio kategorijoje iki 31 kilogramų turnyro nugalėtojo vardą iškovojo Nerijus Venslovas. Domas Krikščiūnas (29 kg) ir Deividas Ramoška (66 kg) laimėjo sidabro medalius. „Nustebino Nerijus. Jis savo priešininkus puolė įnirtingai. Finale jis užsimiršo ir metė Čekijos atletą per save į priešingą, nei reikia pusę ir užsimetė.