• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pašiepdamas dabartinės koalicinės vyriausybės formavimo ypatumus, opozicinio Liberalų sąjūdžio lyderis Petras Auštrevičius į ūkio arba finansų ministro kėdę siūlo sodinti kalėjime sėdėjusį finansiniais nusikaltimais įtariamą buvusį koncerno EBSW prezidentą Gintarą Petriką.

REKLAMA
REKLAMA

"Mes labai rimtai siūlome Vyriausybei pagalvoti apie Petriko įtraukimą į ministrų kabinetą, padarant jį ūkio ar finansų ministru. Jam būtų gera pamoka, jisai prisipažintų, jis atgailautų ir, žiūrėkit, panaudotų visą savo patirtį šalies naudai", - antradienį spaudos konferencijoje ironizavo P.Auštrevičius.

REKLAMA

Toks liberalo pasiūlymas buvo suformuluotas atsižvelgus į praėjusią savaitę premjero Gedimino Kirkilo pateiktą argumentaciją, kodėl tvorą prie savo namų Tarandėje kažkada neteisėtai užsitvėręs Naujosios sąjungos pirmininkas Artūras Paulauskas skiriamas vadovauti Aplinkos ministerijai, kurios veikla yra susijusi su leidimų statyboms išdavimu.

REKLAMA
REKLAMA

Ministras pirmininkas tuomet teigė, jog šis potyris A.Paulauskui būsianti pamoka.

P.Auštrevičius tokį Vyriausybės formavimo būdą pavadino "groteskišku". Pasak jo, Vyriausybė tampa "savotiška perauklėjimo institucija".

Liberalų sąjūdžio pirmininkas taip pat paragino Atominės elektrinės įstatymo pataisoms nepritarusius liberalcentristus trauktis iš valdančiosios koalicijos ir "nebekaitalioti kaukių". Anot jo, Liberalų ir centro sąjunga (LiCS) turėtų inicijuoti nepasitikėjimą ministru pirmininkus G.Kirkilu, nes šis buvo pagrindinis "atominio projekto", sukėlusio opozicijos ir valdančiųjų liberalcentristų pasipriešinimą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

"Jeigu LiCS yra skaidri ir nuosekli politinė jėga, ji privalo skelbti nepasitikėjimą Gediminu Kirkilu, nes Vyriausybės vadovas buvo pagrindinis šito projekto iniciatorius ir stūmikas ir, žinoma, šiai partijai reikėtų nutraukti dalyvavimą branduolinėje koalicijoje", - agitavo P.Auštrevičius.

REKLAMA

Valdančiąją koaliciją šiuo metu sudaro socialdemokratai, valstiečiai liaudininkai, socialliberalai, Pilietinės demokratijos partija bei liberalcentristai.

Įstatymo pataisos, kurios nustato, jog nacionalinis investuotojas bus kuriamas naujos patronuojančios bendrovės pagrindu, praėjusį penktadienį buvo priimtos socialdemokratų, socialliberalų, valstiečių liaudininkų, pilietininkų ir opozicinės Darbo partijos balsų dauguma.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Šventiniai atradimai su VILVI

TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų