REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ši istorija atsidūrė policijos kriminalinėse suvestinėse, bet pats nusikaltimas nėra tipiškas. Nors, tiesa, pirminė informacija iš tiesų pribloškė daugelį susidomėjusių šiuo nusikaltimu.

Ši istorija atsidūrė policijos kriminalinėse suvestinėse, bet pats nusikaltimas nėra tipiškas. Nors, tiesa, pirminė informacija iš tiesų pribloškė daugelį susidomėjusių šiuo nusikaltimu.

REKLAMA

Iš pradžių pranešta, kad nuo 2017 m. rugpjūčio iki 2018 m. gegužės 22 d. Alvydas Bingkonas (gim. 1972 m.) neteisėtai, prieš savininkės valią, įsibrovė į gyvenamąjį namą ir jame gyveno. Vyras yra Pakruojo gyventojas ir šiuo metu slapstosi nuo pareigūnų.

Namuose laukė staigmena

Naujienų portalas tv3.lt pasidomėjo šio nusikaltimo aplinkybėmis. Patvirtinta, kad besislapstantis A. Bingkokas iki šiol nesurastas.

Vyras, greičiausia, slapstosi Lietuvos – Latvijos pasienyje. Mat kartais bandant su juo susisiekti ir esant išjungtam telefonu, apie tai pranešama tiek lietuviškai, tiek latviškai.

REKLAMA
REKLAMA

Susisiekus su tyrėja Nomeda Valčiukiene, buvo patikslintos visos šio įvykio aplinkybės. Paaiškėjo, kad namo savininkė buvo išvykusi į užsienį. Tuo tarpu namo priežiūra buvo patikėta Pakruojyje gyvenančiam savininkės broliui.

REKLAMA

„Savininkės brolis kartas nuo karto užsukdavo į namus, bet nuolat ten negyveno. Tiesa išaiškėjo, kai savininkės dukra grįžo iš užsienio į Lietuvą anksčiau laiko. Moteris užėjo į namus, o ten jos laukė staigmena. Lovoje gulėjo nepažįstamas vyras.

Pričiuptas vyras paspruko ir pasislėpė. Noriu pabrėžti, kad jis į namą įsibrovė pritaikęs raktą. Nieko nesugadino, niekuo nesinaudojo, tik... lova“, - pasakojo tv3.lt pašnekovė.

Tikisi, kad atvyks pats

Pridurta, kad pirminėje informacijoje ilgas galimai namu besinaudojusio asmens terminas, tikėtina, nėra tikslus. Jis toks parinktas būtent todėl, kad nuo to laiko name niekas nuolat negyveno. Tikėtina, kad ieškomas vyras savavališkai įsibrovė į namą ir ten nakvojo tik kelis kartus.

REKLAMA
REKLAMA

„Ieškomas žmogus yra be nuolatinės gyvenamosios vietos. Jis vaikščiodavo po rajoną ir nešiodavo religines brošiūras. Mūsų žiniomis, anksčiau taip yra įsitaisęs gyventi pas vyresnio amžiaus žmones. Tik jau su jų žinia. O šįkart, matyt, nusižiūrėjo šį namą ir nutarė pasinaudoti tuo, kad jame niekas negyvena“, - svarstė N. Valčiukienė.

Tyrėja pridūrė, kad buvo pavykę su besislapstančiu asmeniu susisiekti telefonu: „Kartą išgirdęs, kad skambina iš policijos, jis numetė ragelį. Kitą sykį bent spėjo išklausyti, kad jam daug problemų negresia, reikia tik, kad pasirodytų policijoje, bet ir vėl padėjo ragelį. Gal išdrįs pasirodyti ir viską greitai išspręsime. Gautų baudą arba viešųjų darbų. Įvertinus nusikaltimo aplinkybes, įkalinimas tikrai negresia.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Būtent dėl paties nusikaltimo menkumo, nėra galimybės kreiptis pagalbos nustatant asmens buvimo vietą pagal jo turimo telefono esamą padėtį.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 165 straipsnį. Tas, kas neteisėtai slapta ar atvirai, panaudodamas apgaulę ar smurtą arba kitokiu būdu prieš savininko ar jo įgaliotų asmenų valią įsibrovė į kito žmogaus gyvenamąjį namą, butą ar kitą gyvenamąją patalpą arba jos priklausinius, įskaitant saugomą būsto teritoriją yra baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Bet kuriuo atveju, turintys informacijos, kur gali slėptis ieškomas asmuo prašome informuoti tyrėją Nomedą Valčiukienę tel. 8 700 61 416 arba el.p. [email protected].

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų